Kevine, gratuluji k výhře a vstřelenému gólu! Jaký to byl zápas? (otázka položena v češtině)

Mockrát děkuji (odpovídá v češtině). Jsem rád, že mi to tam padlo a že máme tři body. Vždycky se snažím jakkoliv přispět k výhře a dnes jsem přispěl gólem. Jsem moc šťastný.

Je to váš první vstřelený gól za Litvínov, delší dobu jste na něj čekal…

Jo, nějaká doba to byla (směje se). Jsem rád, že se mi to povedlo, ale hlavně jsem rád za získané tři body. Moc si užívám hru s tímto týmem a jsem rád, že jsme do sezony vstoupili výhrou.

Jak byste svou brankovou příležitost popsal?

Chtěl jsem kluky podpořit v úniku. A napadlo mě, že by mi mohl nahrát (Matěj Pekař) a osamostatnit mě. Pak už jsem jen vystřelil a chtěl trefit branku. To byl můj cíl, hlavně trefit branku. Povedlo se a trefil jsem to do horního rohu. Pak už jsem měl radost, že jsem to mohl jet oslavit.

Díky za rozhovor a přeji hodně štěstí do dalších zápasů!

Děkuji moc!