Karel Dvořák (Liberec): 'Začali jsme první třetinu špatně, ale nakonec jsme tlak domácích přežili. Bohužel jsme dostali gól pár vteřin před koncem. Ve druhé části bych řekl, že jsme byli lepší, ale víc šancí než dvě jsme proměnit nedokázali. Ve třetí třetině jsme chtěli vycházet z dobré obrany, aby se Litvínov do nás musel tlačit, ale po našich chybách, dokonce opakovaných a v naší přesilovce, jsme umožnili soupeři otočit výsledek.'

Jaroslav Hübl (Litvínov) nejprve poděkoval svým svěřencům za bojovnost a zápas hodnotil takto: 'Je to stále stejná písnička, vytvoříme si tlak, šance, ale zakončení je pořád hrozné. Už vlastně nevíme, co máme hráčům říct, na tréninku střílí a trefují to, ale při zápase to na ně padne a ty možnosti spalují. Ale dnes bylo důležité, že jsme zápas nakonec ubojovali! Pokud budeme takhle hrát dál, věřím, že se ta pohoda do týmu zase vrátí.
K výkonu Honzy Alinče? Trápil se psychicky, nedařilo se mu a snažil se to zlomit. Hokejista to je, hrál jsem s ním a proto jsem se mu snažil pomoci, působit na něj. Myslím, že dnes si ty góly opravdu zasloužil, chodil hodně do soubojů a ještě víc bojoval.
Odchod Vládi Gýny? Je to poctivý kluk, škoda, ale v tomhle stavu je jeho uvolnění asi nejlepším řešením. Hlavně pro něj. Je v Litvínově už řadu let a asi teď potřeboval změnu, padla na něj taková psychická deka. Mělo by mu to prospět.'