HC BENZINA Litvínov získal před novou sezónou další posilu a opět na Slovensku.
Dohodl se na angažmá s předním útočníkem Slovanu Bratislava Martinem Hujsou.

31-letý hráč (narozen 9. září 1979) podepsal s klubem smlouvu na tři roky.
Po talentovaném obránci Jánu Brejčákovi se jedná už o druhou slovenskou posilu v Litvínově před startem nového ročníku 2011/2012. Třetí je kladneský odchovanec Martin Frolík.

Martin Hujsa (177/78) byl v minulém ročníku nejvyšší slovenské soutěže nejproduktivnějším hráčem bratislavského Slovanu jak v základní části (44 zápasů, 15 + 27), tak v play off (7 zápasů, 2 + 5).
V bodování celé slovenské extraligy skončil rodák ze Skalice se 49 body třináctý.
V ročníku 2009/10 byl Hujsa spolu s Bartánusem nejlepším střelcem základní části s 27 brankami a v produktivitě obsadil 9. místo. Ve 45 zápasech nasbíral 49 bodů (27+22).
V ročníku 2007/8 nasbíral pro sebe rekordních 70 bodů.

Hujsa prošel v kariéře jen dvěma kluby, Skalicí a Slovanem. U „belasých“ působil posledních osm let. V kontaktu s Litvínovem byl už v létě 2010. Tehdy ještě přestup, předčasně ohlášený ve slovenském tisku, nebyl realizován.

Odchovanec Skalice je 18-ti násobným reprezentantem (3 góly).

Litvínov Hujsa poprvé navštívil 27. dubna. K týmu se připojí před jeho soustředěním ve Španělsku v závěru května.