„Devítka“ vejde do roku 2020 z prvního místa, na druhé Kladno má náskok osm bodů. Velký podíl na tom má Jakub Bednařík, jenž v jedenácti zápasech nasbíral 65 bodů za 34 gólů a 11 asistencí. Podílel se například na demolici ústeckého Slovanu, v utkání 13. kola sice nevstřelil ani jednu branku, ale na pět zásahů přihrál. V zápase s regionálním rivalem se dařilo druhému nejproduktivnějšímu hráči, Matěji Maštalířskému. Ten se ve střetnutí blýskl hattrickem. Celkově se vedle jeho jména objevuje cifra 64 bodů za 32 branek, nasbíral taktéž i stejný počet asistencí.

O něco hůře se daří litvínovským osmákům, ti odstartují v novém roce z páté příčky. Za dvanáct zápasů nasbírali 13 bodů, na vedoucí Bílinu jich ztrácí jedenáct. Nejlépe se daří Janu Dufkovi, jenž odehrál všechna utkání, během nichž nasbíral 20 zářezů. Nastřílel 15 branek a na 5 jich přihrál. Na paty mu překvapivě šlape Jindřich Koky, ten stihl pouhých 8 mačů, ale zaznamenal v nich 16 bodů. Zajímavostí je, že Koky patří k tahounům i v „sedmičce“.

Černožlutá sedmá třída se drží na předposledním místě, osmá příčka patří PZ Kladnu, které je beznadějně poslední. V zápase 14. kola změřil Litvínov síly právě s outsiderem a byla z toho jasná výhra 7:2. Na zisku bodů se podílel druhý nejproduktivnější hráč Jaroslav Čermák, který zapsal 2 góly a jednu asistenci. V celkovém měřítku se honosí sedmnácti body za 13 branek a 4 nahrávky. Prvním hráčem je Jindřich Koky, ten se naposledy prezentoval v zápase proti Karlovým Varů, kdy si připsal první litvínovský gól. V tabulce se u jeho jména značí 26 bodů za 17 gólů a 9 přihrávek.

Dlouhé tažení litvínovské „šestky“ utnul v posledním kole Děčín, nicméně Severočechům stále patří první příčka s náskokem jednoho bodu právě na děčínské hokejisty. Šesťáci zaznamenali úctyhodnou sérii deseti výher za sebou. Na té se devětatřiceti body podílel Denis Viedemann, jenž odehrál devět zápasů. V nichž si připsal 26 branek a 13 přihrávek. V posledním zápase, který se hrál na děčínském ledě, měl na svědomí úvodní gól celého utkání. Bodově se zmíněném střetnutí prosadil také Marian Hodek, jemuž patří průběžné druhé místo klubové tabulky. Jednou asistencí navýšil svůj zisk na aktuálních 32 bodů.

Remízou s Kadaní ukončili rok 2019 hráči páté třídy. Těm patří aktuálně šesté místo, na vedoucí Louny ztrácí litvínovští deset bodů. V útoku „pětky“ řádí duo Ivan Gimmler- Eduard Rubeš. Prvně jmenovaný řádil v posledním utkání, kdy si připsal pět gólů a jednu asistenci. Celkově nasbíral 37 bodů za 23 branek a 14 přihrávek. Jeho parťák se v zápase s Kadaní podílel na dvou gólech, jeden dokonce dal. V rámci klubového bodovaní mu patří druhá příčka, v devíti zápasech zaznamenal 19 tref, na dalších 14 přihrál.