Konto našeho srdce 20.12.2019
Autor: Libor Weber

Bronzová Martina Šimonová přivezla ukázat svou bronzovou medaili z Dubaje

Sportovkyně tělesně postižených sportovců TJ NOLA Teplice Martina Šimonová a Lenka Kadetová přijely osobně poděkovat hráčům A-týmu HC VERVA Litvínov za finanční a morální podporu na MS v Dubaji.
Při domácím zápase s Kometou Brno fandily celý zápas a v závěru zazvonily na zvon vítězství. Martině gratulujeme k životnímu výkonu ve vrhu koulí a získání bronzové medaile na takto prestižní soutěži MS. Lence i Martině držíme palce do dalších sportovních bojů a k získání cenných kovů. 

Jedeme v tom spolu! Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov.

Poděkování od Martiny s Lenkou:

Fotogalerie

Rozhovory - Dorost včera

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK