Rozhovory - Žáci 01.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Byl to týmový úspěch, hodnotí zlato na MMČR trenér Goga

Osmáci vyhráli mistrovství republiky starších žáků, které se letos konalo v Ostravě. V sezóně neprohráli jediný zápas. Celým turnajem prošli suveréně a padli po nájezdech až v posledním utkání se Spartou, kdy už bylo jasné, že získaný bod z utkání jim přisoudil celkové prvenství na MMČR. Tým vedený Jindřichem Kotrlou a Radkem Gogou, tak dosáhl skvělého úspěchu.

Litvínovští předváděli po celé mistrovství parádní výkony. Poradili si s Plzní, Boleslaví, Kometou, domácími Vítkovicemi a v souboji o zlato potřebovali zisk alespoň jednoho bodu nad Spartou, který by jim zajistil zlaté medaile. V utkání prohrávali už 0:3, ale po skvělém comebacku i díky hattricku Tomáš Holčáka potřebný bod získali a mohli slavit celkové prvenství.

Celý rozhovor s trenérem Radkem Gogou:


Vítězný tým do Ostravy přijel podpořit i litvínovský talent Jan Myšák.

Související články
Rozhovory - Žáci 10.04.2019

Matěj Maštalířský: Rozhodlo proměňování šancí

Rozhovory - Žáci 09.04.2019

Vyhrát MMČR? Fantazie, září kapitán Holčák

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři včera

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >