Rozhovory - Žáci 01.04.2019
Autor: Ondřej Vlk

Byl to týmový úspěch, hodnotí zlato na MMČR trenér Goga

Osmáci vyhráli mistrovství republiky starších žáků, které se letos konalo v Ostravě. V sezóně neprohráli jediný zápas. Celým turnajem prošli suveréně a padli po nájezdech až v posledním utkání se Spartou, kdy už bylo jasné, že získaný bod z utkání jim přisoudil celkové prvenství na MMČR. Tým vedený Jindřichem Kotrlou a Radkem Gogou, tak dosáhl skvělého úspěchu.

Litvínovští předváděli po celé mistrovství parádní výkony. Poradili si s Plzní, Boleslaví, Kometou, domácími Vítkovicemi a v souboji o zlato potřebovali zisk alespoň jednoho bodu nad Spartou, který by jim zajistil zlaté medaile. V utkání prohrávali už 0:3, ale po skvělém comebacku i díky hattricku Tomáš Holčáka potřebný bod získali a mohli slavit celkové prvenství.

Celý rozhovor s trenérem Radkem Gogou:


Vítězný tým do Ostravy přijel podpořit i litvínovský talent Jan Myšák.

Související články
Rozhovory - Žáci 10.04.2019

Matěj Maštalířský: Rozhodlo proměňování šancí

Rozhovory - Žáci 09.04.2019

Vyhrát MMČR? Fantazie, září kapitán Holčák

Rozhovory - Junioři včera

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež před 3 dny

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >