A-tým 10.03.2015
Autor: Redakce - poslední aktualizace 13. 3. 14:30

Čtvrtfinále pátek, sobota! Předprodej - vyprodáno, nevyzvedlé rezervace od 15:50! Zájezdy RoT, lístky do Pardubic. ROZHOVORY

Devět porážek a pak tři vítězství. V pravý čas pro červenobílé fanoušky a celou sezónu se rozjel pardubický hokejový stroj. Nejprve jakoby uspal všechny soupeře a pak toho zatím nejdůležitějšího, Vítkovice v předkole, dokonale uštknul. Po porážce 2:8 v Ostravě třikrát za sebou vyhrál, jednou venku a dvakrát doma. A postoupil tak mezi nejlepších osm týmů.
This text will be replaced


Tým otce a syna Říhových se psychicky zdá se nachází v ideálním rozpoložení. Když už se nad ním lámala hůl, zabral, všechno vyhrál a je ve čtvrtfinále. Teď se může s otevřeným hledím poprat o ještě lákavější postup mezi nejlepší čtyři.

Vzájemné zápasy Vervy a ČSOB?
Také vlastně mohou posilovat odhodlání „Pojišťováků“. Na podzim totiž dvakrát Litvínov porazili. Pod Krušnými horami v říjnu 4:2 a v listopadové odvetě doma 6:4.

Ve druhé polovině sezóny HCVL dluh splatil. Doma vyhrál 6:2 a v Pardubicích v posledním kole 2:0.
Tohle utkání bude i v pátek staré pouhý tucet dní!
Ale nálada v kádru hostí doznala i za tak poměrně krátkou dobu (v hokeji někdy dlouhou) obratu o 180 stupňů.

Aktuálně mají Pardubice v produktivitě čtyři hráče přes 40 kanadských bodů. Zohornu, Radila, Tybora a střelce Sýkoru.
Tradiční pardubický "snajpr" Sýkora poslal letos do sítí soupeřů již 29 kotoučů. Včetně těch v předkole, kde dal spolu se Starým tři góly.

V brance nejvíce utkání v ročníku odchytal Slovinec Kristan, ale v předkole víc nastupoval mladý Vejmelka.

Verva se připravuje od minulé středy a kádr by přes drobné potíže, kterým se v sezóně nedá vyhnout, mohl být kompletní. Z hráčů na střídavý start trénuje s týmem pouze brankář Michael Petrásek z Ústí. Ostatní budou případně řešeni později, ale pravděpodobné se nyní jeví jen pozdější připojení kladenských útočníků Jana Eberleho a Miloslava Hořavy, kteří trénují ještě na Kladně.

Oba zápasy budou zahájeny živě zpívanou českou státní hymnou.
V pátek o první přestávku se divákům představí 7. třída HC Litvínov, vítězný kolektiv Žákovské ligy.

Pro diváky budou na play off opět připravena Tleskadla.
Půjde jimi dokonale obarvit stadión. Do žluta nebo do černa!

Zájezdy do Pardubic
 - info najdete i v Aktualitách, Ropáci on Tour vypravují na oba zápasy venku (17. a 18. 3.) dva autobusy, více:
ZDE

Další lístky do sektoru hostí v Pardubicích: www.hcpce.cz, vpravo nahoře přes ikonku ONLINE VSTUPENKY. Zde si mohou fanoušci vybrat vstupenku a zaplatit ji buď platební kartou, nebo převodem z účtu vybraných bank.

"Těším se, jasně! Play off je jiná liga," říká Juraj Majdan. "Zažil jsem v Litvínově už play off s Plzní a Třincem, předkola se Slavií a Plzní. Každý hráč je namotivovaný, je to vyvrcholení celé sezóny a pro nás letos i toho, jak jsme celý rok pracovali. Těším se na samotné zápasy i na atmosféru!"

Martin Ručinský - 44! Druhý nejproduktivnější hráč Vervy oslaví 11. března 44. narozeniny.
Jistě i jménem vaším gratulujeme!

Připomínáme, že předprodej lístků k stání v pokladně Hlinkova stadiónu začne jako vždy den před utkáním, tedy ve čtvrtek (na oba zápasy). Tak jako dříve při play off bude při prodeji omezen počet lístků na jednu osobu max. 6 kusů.

Pozor - nevyzvedlé rezervace permanentkářů (jsou drženy do 11 hodin v den utkání) se mohou objevit v prodeji v pokladně ZS odpoledne před oběma zápasy
Budeme informovat v Aktualitách - a je to tam - od 15:50 hodin (50 min. posun vzhledem k začátku v 18:20) se v pokladně ZS začne prodávat cca 70 lístků k sezení a cca 200 lístků k stání na páteční zápas z nevyzvedlých rezervací permanentkářů.
Kdo nemáte lístek a chcete na hokej, neváhejte!

Další lístky do sektoru hostí v Pardubicích: www.hcpce.cz, vpravo nahoře přes ikonku ONLINE VSTUPENKY. Zde si mohou fanoušci vybrat vstupenku a zaplatit ji buď platební kartou, nebo převodem z účtu vybraných bank.

Nový video Magazín, speciální před play off, už je na webu. Nad tímto článkem a jako vždy ve VERVA TV!

Fotogalerie

Žáci před 2 dny

SOUHRN: Sedmičce patří předposlední místo v tabulce, nejvíce bodů nasbíral Koky

Pět utkání chybělo k úplnosti sezony sedmáků. Ti v minulém ročníku obsadili sedmou příčku, když získali patnáct bodů. Z celkových třiadvaceti utkání dokázali vyhrát pouze v sedmi případech. Individuální statistiky ovládl Jindřich Koky, který má na svém kontě 41 zářezů během čtrnácti střetnutí.
Více >
Mládež před 2 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Koho vyzval dorostenec Daniel Dej v tréninkové výzvě?

Ani během karantény hráči litvínovského klubu nezahálí a připravují s v domácích podmínkách. Připravili jsme tak ve spolupráci s naším partnerem sociálních sítí společností Altisport výzvu pro všechny členy našeho klubu.
Více >
Dorost 03.04.2020

PŘEHLED: Málo trestných minut a příležitosti v juniorce aneb neúplný ročník dorostenecký obránců

V rámci shrnutí uplynulé sezony se zaměříme na defenzivu litvínovského dorostu. Trenéři zapojili do hry deset beků, přičemž několik z nich dostalo šanci v juniorce. Mladíci v neúplném ročníku hladce postoupili do vyřazovacích bojů, kde obsadili dvanáctou příčku. Kterému obránci se nejvíce dařilo a kdo zlepšil svou nedisciplinovanost?
Více >