Žáci 02.03.2020
Autor: Ondřej Mach

Devátá třída slaví triumf na Sev.en Hockey Cupu!

Hokejisté Litvínova skončili na letošním ročníku Sev.en Hockey Cupu na prvním místě. Černožlutí deváťáci ovládli sérii čtyř turnajů, které postupně hostil Litvínov, Pardubice, Zlín a Kladno.
Severočeši vstoupili do Sev.en Hockey Cupu povedeným úvodním turnajem na domácím ledě, kde se po třech výhrách vyhoupli na průběžné první místo. V Pardubicích se však mužstvu příliš nedařilo: Litvínov porazil jen Kladno a na východě obsadil třetí příčku.

Chemici si spravili chuť v prosinci ve Zlíně. Na Moravě tým opět nenašel jediného přemožitele a vrátil se do čela průběžné tabulky. O vítězi rozhodl poslední turnaj, který se tento víkend odehrál na Kladně. Černožlutí v něm zvládli klíčový souboj se Zlínem, v ostatních duelech ale zaváhali. Přesto se ziskem 25 bodů slaví celkové vítězství.

Podrobnější informace o turnaji s výsledky a statistikami očekávejte na webu během tohoto týdne.

Konečné pořadí série Sev.en Hockey Cup

1. Litvínov – 25 b
2. Zlín – 24 b
3. Kladno – 14 b
4. Pardubice – 9 b
Rozhovory - Junioři 06.07.2020

V Litvínově jsem toho zažil hodně, přemítá Dufek. Co říká na kapitánskou zkušenost?

Dalším hráčem, který v nadcházejícím ročníku nebude pokračovat v litvínovské juniorce, je Ondřej Dufek. Loňský kapitán a rodák z Moravy strávil na severu Čech podstatnou část hokejového dospívání, nyní je před ním přesun do dospělého hokeje.
Více >
Rozhovory - Junioři 03.07.2020

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >