S tradičním extraligovým rivalem dnes zkříží hole litvínovský Chemopetrol při svém druhém utkání v Tisport Hockey Cupu.
Středočeši letos vypustili z názvu klubu slovo Rabat, v současné době se jmenují jen HC Kladno. V přípravě sehráli už čtyři zápasy a mají z nich na kontě tři výhry. Mimo Pohár porazili Liberec 4:3 a Beroun 3:0. V samotné soutěži se dvakrát utkali s Karlovými Vary. Venku Kladno podlehlo 3:5 a doma vyhrálo 4:2.
Litvínovský dres v minulosti oblékali kladenský brankář Zdeněk Orct (celých 13 sezón) a obránce Martin Štěpánek. Naopak v Kladně dříve působili litvínovští odchovanci Jan Hranáč a Radim Skuhrovec.
V posledním utkání proti Karlovým Varům nastoupil tým trenérů Zdeňka Müllera a Petra Kasíka v sestavě: Lev – Ševc, Evan, Pavlas, Štěpánek, L. Procházka, Nádašdi, Trončínský, Růžička – Bělohlav, Patera, M. Procházka – Diviš, Gardoň, Frolík – Tenkrát, Kalla, Horna – Rudovský, Čurilla, Bláha.
Sestava Chemopetrolu pro dnešní duel je znovu kombinovaná, tým trápí marodka. Nastoupit nemohou nebo odpočívají Franěk, Šlégr, Kubát, Reichel, Kubinčák, Trávníček, Jánský a Sklenička. Vypomůže i útočník Bahenský, který se s týmem v letním období trénuje.
Pravděpodobná sestava: Hübl (Brzobohatý) - Punčochář, Hranáč - Vobořil, Skuhrovec - L. Poživil, Gýna - Martinka, O. Poživil - Černý, Rindoš, Jenáček - Machulda, Branda, Benda - Bahenský, Lukeš, Bednařík - Mach, Zíma, Bojer.
Upozornění pro fanoušky: zítra uzavíráme další kolo objednávek hokejových dresů. Máte možná poslední šanci získat přesnou repliku zápasového dresu 'A' mužstva HC Chemopetrol ze sezóny 2006/2007!