Tiskové zprávy 28.01.2019
Autor: Tisková zpráva

Graborenko uspěl na zkoušce, Suchánek se vrací zpět do Jihlavy

Roman Graborenko uspěl v Litvínově na zkoušce. Klub s ním prodloužil smlouvu do konce sezóny. Naopak Jakub Suchánek po utkání s Mladou Boleslaví v Litvínově končí a vrací se zpět do Jihlavy.
Verva si pojistila urostlého obránce Romana Graborenka, který uspěl v Litvínově na měsíční zkoušce do konce sezóny. Klub s ním bude nadále vyjednávat o prodloužení smlouvy do další sezóny. Běloruský reprezentant odehrál v černožlutých barvách celkem devět duelů, ve kterých si připsal dvě asistence. Během zápasů byl hodně vytěžovaný a jeho průměrný čas na ledě se blížil k 23 minutám na utkání. „Roman potvrdil předpoklady kvůli kterým jsme ho do klubu pozvali na zkoušku, a proto jsme se rozhodli uplatnit opci, která byla v dohodě. Nadále s ním jednáme o budoucnosti v našem klubu,“ říká generální ředitel Jiří Šlégr. 

Obránce Jakub Suchánek, který přišel Litvínovu vypomoci z Jihlavy na severu Čech končí. Klub se s Duklou v listopadu dohodl na hostování do konce ledna a Jihlava projevila zájem o jeho návrat zpět do svého kádru. Defenzivní obránce odehrál v Litvínově 29 zápasů s bilancí dvou asistencí. Svůj poslední zápas za Litvínov odehraje v úterý proti Mladé Boleslavi a po utkání se přesune zpět do Jihlavy. „Situace ohledně dalšího působení Jakuba Suchánka v našem týmu je bohužel vzhledem k jeho platné smlouvě s Jihlavou pro nás aktuálně neřešitelná. Nenašli jsme s Duklou Jihlava shodu k vzájemné výměně hráčů. Jakubovi děkujeme za jeho odvedené služby v našem klubu,“ dodává Šlégr na závěr. 
Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >