Konto našeho srdce 28.07.2022
Autor: Libor Weber

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.

Odbočka v Mostě nabízí svým klientům například předčítání dokumentů, vyhledávání informací na PC, zajišťuje semináře a besedy s odborníky, výlety za kulturou, pomoc s obstaráváním osobních záležitostí a v neposlední řadě tiskne měsíční brožury o programu SONS. K tomuto potřebovali nový počítač s tiskárnou a velkým monitorem pro snadnější čtení. Nakoupili jsme všechny potřebné věci za celkovou částku přes 30 000 Kč. Zájem o pomoc této odbočce projevil i náš bývalý talentovaný útočník Honza Myšák, který přispěl rovnou polovinou.

Potřebnou elektroniku a vysavač do klubovny mostecké odbočky SONS předal za klub sám Honza Myšák po návratu ze zámoří a za obdarované je převzaly Věra Metelková a Vilma Jindrová. Jedeme v tom spolu!

Zápas - mládež 24.09.2023

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež 23.09.2023

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav