Odbočka v Mostě nabízí svým klientům například předčítání dokumentů, vyhledávání informací na PC, zajišťuje semináře a besedy s odborníky, výlety za kulturou, pomoc s obstaráváním osobních záležitostí a v neposlední řadě tiskne měsíční brožury o programu SONS. K tomuto potřebovali nový počítač s tiskárnou a velkým monitorem pro snadnější čtení. Nakoupili jsme všechny potřebné věci za celkovou částku přes 30 000 Kč. Zájem o pomoc této odbočce projevil i náš bývalý talentovaný útočník Honza Myšák, který přispěl rovnou polovinou.

Potřebnou elektroniku a vysavač do klubovny mostecké odbočky SONS předal za klub sám Honza Myšák po návratu ze zámoří a za obdarované je převzaly Věra Metelková a Vilma Jindrová. Jedeme v tom spolu!