Rozhovory 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

K. Reichel: Dvacítky mi daly hodně, teď se teším na extraligu!

Kristian Reichel, který je synem slavného Roberta Reichela se probojoval až na šampionát do dvaceti let, který se letos odehrával v kanadských městech Toronto a Montreal. Litvínovský odchovanec tak reprezentoval svou zemi stejně jako jeho otec.
Kristian Reichel prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a nakonec se podíval i do té nejstarší kategorie. Kdo by to byl před sezónou řekl? Kristian podstoupil rozsáhlou operaci čelisti a postupně se vracel do plné zátěže. Pravidelně však nastupoval v Tipsport extralize po boku Michala Trávníčka a Miloše Hořavy. Jeho výkony zaujaly trenéra Jakuba Petra, který je hlavním koučem reprezentace do dvaceti let a ten si ho vybral do svého týmu. Kristian Reichel se tak stal další litvínovským reprezentatem, který v posledních letech naskočil na MS U20. Rozhovor o reprezentaci, extralize a zajímavostech, kdy třeba plánuje odložit košík a vyměnit ho za plexi si můžete pustit v připraveném videorozhovoru.


Žáci před 3 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >