Rozhovory 12.01.2017
Autor: Ondřej Vlk

K. Reichel: Dvacítky mi daly hodně, teď se teším na extraligu!

Kristian Reichel, který je synem slavného Roberta Reichela se probojoval až na šampionát do dvaceti let, který se letos odehrával v kanadských městech Toronto a Montreal. Litvínovský odchovanec tak reprezentoval svou zemi stejně jako jeho otec.
Kristian Reichel prošel všemi mládežnickými reprezentacemi a nakonec se podíval i do té nejstarší kategorie. Kdo by to byl před sezónou řekl? Kristian podstoupil rozsáhlou operaci čelisti a postupně se vracel do plné zátěže. Pravidelně však nastupoval v Tipsport extralize po boku Michala Trávníčka a Miloše Hořavy. Jeho výkony zaujaly trenéra Jakuba Petra, který je hlavním koučem reprezentace do dvaceti let a ten si ho vybral do svého týmu. Kristian Reichel se tak stal další litvínovským reprezentatem, který v posledních letech naskočil na MS U20. Rozhovor o reprezentaci, extralize a zajímavostech, kdy třeba plánuje odložit košík a vyměnit ho za plexi si můžete pustit v připraveném videorozhovoru.


Konto našeho srdce před 2 dny

Kašpar s Petružálkem navštívili Zahradní slavnost Dětského domova Hory Svaté Kateřiny

HC VERVA Litvínov a Konto našeho srdce opět rozdávaly radost. Lukáš Kašpar a Jakub Petružálek vyrazili s Kontem našeho srdce ve čtvrtek na Zahradní slavnost Dětského domova Hory Svaté Kateřiny.
Více >
Dorost 10.06.2019

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.
Více >
Mládež 08.06.2019

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Více >