Konto našeho srdce 08.04.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Po lékařském zákroku začala opět trénovat chůzi za pomoci rehabilitačních sester. Se svou maminkou a sestřičkou jezdí trénovat na Novou Ves nebo do nového prostředí Mosteckého jezera. Malá bojovnice potřebuje stále ještě profesionální pomoc a možnost využití speciálních strojů a zařízení pro nácvik chůze a posilování svalů. Proto Konto našeho srdce společně s partnerem Inno Comp Bohemia zakoupilo pro Kačenku jarní turnus pobytu v rehabilitačním centru Klimkovice. Letos se podařilo získat podporu i ze zdravotní pojišťovny, a tak jsme proplatili celkem 36 tisíc korun za měsíční pobyt. Děkujeme Ing. Tomáši Francírkovi, řediteli společnosti Inno Comp Bohemia za finanční podporu.

 

Jedeme v tom spolu.

Dorost před 3 dny

Dorostenci na turnaji turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 vybojovali bronz

Dorostenci mají za sebou turnaj v Karlových Varech, který se hrál pod názvem 4SA Energie Hockey Cup 21. Svěřenci trenérů Radka Šípa a Radka Mrázka získali na silně obsazeném turnaji bronzové medaile.
Více >
Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >