Klub 29.06.2017
Autor: Redakce

Konto našeho srdce pomáhá

Dnes odpoledne proběhlo na zimním stadiónu v Litvínově první předání dárků za vybrané peníze z klubového Konta našeho srdce dětem ze společnosti Diahelp.
Na konto přispívali hráči HC VERVA Litvínov v celé uplynulé sezóně v souvislosti s dosaženými kanadskými body (za gól 200 korun, za nahrávku 100 korun). 

Částku poté navýšili o 100 procent klub HC VERVA Litvínov a společnost UNIPETROL.
Přispěli i někteří fanoušci.

Dárky předali Viktor Hübl a František Lukeš, nejproduktivnější hráči týmu Vervy v minulé sezóně. Šlo o medicínské přístroje, které pomáhají lépe kontrolovat rodinám s diabetickými dětmi ze spolku Diahelp jejich nemoc.
Video z akce zde

Více o spolku Diahelp zde

Další díl z Konta našeho srdce obdrží Sledge hokej Litvínov a třetí litvínovský psí útulek.

Více o Kontu, které je přístupné všem, zde

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >