Klub 29.06.2017
Autor: Redakce

Konto našeho srdce pomáhá

Dnes odpoledne proběhlo na zimním stadiónu v Litvínově první předání dárků za vybrané peníze z klubového Konta našeho srdce dětem ze společnosti Diahelp.
Na konto přispívali hráči HC VERVA Litvínov v celé uplynulé sezóně v souvislosti s dosaženými kanadskými body (za gól 200 korun, za nahrávku 100 korun). 

Částku poté navýšili o 100 procent klub HC VERVA Litvínov a společnost UNIPETROL.
Přispěli i někteří fanoušci.

Dárky předali Viktor Hübl a František Lukeš, nejproduktivnější hráči týmu Vervy v minulé sezóně. Šlo o medicínské přístroje, které pomáhají lépe kontrolovat rodinám s diabetickými dětmi ze spolku Diahelp jejich nemoc.
Video z akce zde

Více o spolku Diahelp zde

Další díl z Konta našeho srdce obdrží Sledge hokej Litvínov a třetí litvínovský psí útulek.

Více o Kontu, které je přístupné všem, zde

Fotogalerie

Mládež dnes

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >