Klub 29.06.2017
Autor: Redakce

Konto našeho srdce pomáhá

Dnes odpoledne proběhlo na zimním stadiónu v Litvínově první předání dárků za vybrané peníze z klubového Konta našeho srdce dětem ze společnosti Diahelp.
Na konto přispívali hráči HC VERVA Litvínov v celé uplynulé sezóně v souvislosti s dosaženými kanadskými body (za gól 200 korun, za nahrávku 100 korun). 

Částku poté navýšili o 100 procent klub HC VERVA Litvínov a společnost UNIPETROL.
Přispěli i někteří fanoušci.

Dárky předali Viktor Hübl a František Lukeš, nejproduktivnější hráči týmu Vervy v minulé sezóně. Šlo o medicínské přístroje, které pomáhají lépe kontrolovat rodinám s diabetickými dětmi ze spolku Diahelp jejich nemoc.
Video z akce zde

Více o spolku Diahelp zde

Další díl z Konta našeho srdce obdrží Sledge hokej Litvínov a třetí litvínovský psí útulek.

Více o Kontu, které je přístupné všem, zde

Fotogalerie

Konto našeho srdce dnes

Konto našeho srdce a HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové roční permanentky

V pátek 13. 9. 2019 jsme společně se zástupci sportovního spolku HC Litvínov předali mamince Kačenky Zíkové dvě roční permanentní vstupenky do fitnessu HC Litvínov.
Více >
Žáci dnes

SEDMIČKA: Vítězná desítka a karlovarský debakl, rozpačitý začátek litvínovské sedmé třídy

V rámci přísunu informací z mládežnických kategorií budeme přinášet dvoutýdenní souhrny z každé třídy. Sedmý zářijový den odstartovali svou sezonu také černožlutí sedmáci. V úvodu je čekal nedaleký Most, ve druhém kole vyzvali Severočeši extraligového souseda z Karlových Varů.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

První domácí výhra! Juniorka zvítězila nad Hradcem 4:1

L i t v í n o v - Černožlutí junioři dnes před vlastními fanoušky porazili hradecký Mountfield 4:1. Chemici o výsledku rozhodli v prvních deseti minutách, kdy vstřelili tři branky a náskok už udrželi. Skvělým výkonem se stejně jako v předchozích zápasech blýskl brankář Zajíček.
Více >