Konto našeho srdce se rozhodlo pomoci Honzovi a uvolnilo z transparentního účtu částku 47 200 Kč na pokrytí nákladů využití čínské medicíny na dobu 5 měsíců. Jedná se o akupunkturu. Tato léčebná metoda pomáhá Honzovi prokrvovat jemné vlásečnice a nervy, aby měl opět cit v končetinách a zotavoval se po úrazu.

V září připravujeme s HC Litvínov, sportovní spolek, společností MH úklid a hudebním klubem Attic Litvínov společnou pomoc pro Honzu Alinče s názvem: „Jedeme v tom s Alim“. Jde o speciální večer, který odstartuje 19. září v 19:00 a veškeré vstupné i další dobrovolné dary půjdou do pokladniček Konta našeho srdce. Celá částka bude převedena na transparentní účet Honzy. V Atticu proběhne dražba sportovních artefaktů současných hráčů, kteří se připojili k pomoci pro svého kamaráda a bývalého hokejového parťáka Aliho.

Ve spolupráci se společností MH úklid a HC Litvínov, sportovní spolek chystáme sbírku ve fitnessu Zimního stadionu Ivana Hlinky, kam mohou přispívat všichni s dobrým srdcem, kteří tak pomohou Honzovi Alinčovi v jeho životním zápase. Honza má otevřený transparentní účet u Konta Bariéry 777777222/0800 s variabilním symbolem 200554.