Konto našeho srdce 10.04.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce rozdává ochranné pomůcky tam, kde je třeba.

Na dětské a dorostové oddělení mostecké Nemocnice jsme přivezli ochranné roušky pro děti i personál. Roušky pro nás vyrobily dobrovolnice z Klášterce nad Ohří, Neratovic a Prahy.
Dále jsme z Fanshopu HC VERVA Litvínov objednali speciální edici dětských roušek s logem geparda Verváka a náš partner Miroslav Sedláček zakoupil další potřebný materiál a tím jsou hygienické pláštěnky, které slouží jako ochrana před možným přenosem kapénkové infekce. Celkem jsme předali zhruba 300 ks roušek a 200 ks pláštěnek a tím nekončíme. Jsme domluveni s paní primářkou Váchovou na dodávkách dalšího potřebného materiálu. V případě, že jej nevyužijí na dětském a dorostovém oddělení, tak v rámci interní pomoci si tento materiál předávají pro potřebné i na dalších oddělení mostecké Nemocnice. Pokud i Vy máte kapacitu šitých nebo jednorázových roušek, rukavic nebo brýlí, kontaktujte nás a rádi je poskytneme přímo našim lékařům. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >