Konto našeho srdce 11.03.2020
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s Women for Women podpořilo mladého Tadeáše

Tadeáš je nejmladším synem klientky spolku Women for Women, který pomáhá samoživitelkám v tíživé životní situaci. Rodina byla dlouhodobě vystavena domácímu násilí a po odchodu od násilníka ještě byli vystaveni několikaletému stalkingu. Tadeášovi je 10 let a přes vše, co si protrpěl, má veselou povahu a skvělý přístup k životu. Především pro odreagování od všech nehezkých zážitků z minulosti si vybral skateboard, který mu může pomoci zapomenout a je jakousi lepší inkluzí mezi své vrstevníky.
Protože si skateboard maminka nemůže finančně dovolit, obrátil se na nás partner Women for Women s žádostí o pomoc. Rozhodli jsme se , že podpoříme mladého Tadeáše a jeho nedosažitelný sen splníme. Tadeáš slíbil, že nám bude posílat fotografie a videa na kterých předvede nové triky, prostě vše co se naučí. Skateboard v černožlutých barvách za klub předal útočník František Gerhát, který hned i zapózoval s Tadeášem. Jedeme v tom spolu!Fotogalerie

Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >