Konto našeho srdce 28.07.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast na zajištění vozíku. Oslovili jsme společnost REHA 2015, s.r.o., která zareagovala okamžitě a díky vstřícnosti a rychlému jednání připravila na míru speciální invalidní vozík pro třináctiletou Kačenku.

Z transparentního účtu Konta našeho srdce jsme doplatili částku 17.512 Kč a o doplatek do výše 98.706 Kč se již postaral náš partner REHA 2015, s.r.o. prostřednictvím pojišťovny. Za klub invalidní vozík předal vedoucí A-týmu HC VERVA Litvínov Radko Goga a za našeho partnera Lukáš Hlaváček odborný poradce REHA 2015, s.r.o.

Jsme rádi, že i v tomto případě jsme mohli použít k úhradě potřebného vozíku pro Kačenku finanční prostředky i z Vašich dobrovolných příspěvků na charitativní transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. 

Jedeme v tom spolu.

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Konto našeho srdce včera

Fanoušek Petr Kalinovič si díky Kontovce užil grilovačku s Františkem Lukešem

V uplynulé hokejové sezóně si fanoušek Petr Kalinovič vybral v soutěži Kontovka hráče Františka Lukeše a zaplatil za jeho kanadské body částku 12 800 Kč. Přispěl na dobrou věc a získal svou odměnu formou grilovačky se svým oblíbeným hráčem.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov