Konto našeho srdce 06.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomohlo dvaceti dětem

Už druhým rokem jsme se rozhodli spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomoci dvaceti dětem z dětského domova z Hory Svaté Kateřiny a zakoupili jsme relaxačně sportovní pobyt ve Starých Splavech.

Za Nadaci ORLEN Unipetrol šek na částku 55.000 Kč předala ředitelka Lucie Pražáková a Christiana Žibritová za náš klub útočníci Petr Straka a Pawel Zygmunt. Pod Nadací ORLEN Unipetrol jezdí charitativní jízdy pro dobrou věc motorkáři Uniriders, kteří dětem předvedli své stroje a nechali výherce vědomostní dopravní soutěže nastartovat své silné motorky. Hráči podepsali autogram karty a spolu jsme si užili příjemné letní odpoledne ve Starých Splavech. Jsme rádi, že jsme opět společně pomohli dostat děti z jejich horského domova k vodě a spolu s ředitelkou Martinou Vainholdovou si zasportovat na inline bruslích a výlety na kolech v krásném prostředí Máchova jezera. 

Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Zápasy - Dorost 23.10.2021

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Junioři 23.10.2021

Junioři i přes střeleckou převahu a velký tlak ve třetí třetině prohráli v Třinci

13. kolo juniorské extraligy nepřineslo chemikům ani bod, poté co prohráli na ledě třineckých Ocelářů. Litvínovským se podařilo zápas zdramatizovat až ve třetí třetině, avšak na vítězný konec to nestačilo.
Více >
Zápasy - Junioři 22.10.2021

Junioři vstřelili na ledě Havířova čtyři branky a zaslouženě berou tři body

Litvínovští junioři si ve 12. kole nejvyšší soutěže odvážejí z předposledního Havířova tři body. Výsledkem 4:1 zapsali již třetí výhru v řadě. David Čermák podržel svůj tým a 32 zákroky výrazně přispěl k úspěchu na druhém konci republiky.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno