Konto našeho srdce 06.09.2021
Autor: L. Weber, O. Vlk

Konto našeho srdce spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomohlo dvaceti dětem

Už druhým rokem jsme se rozhodli spolu s Nadací ORLEN Unipetrol pomoci dvaceti dětem z dětského domova z Hory Svaté Kateřiny a zakoupili jsme relaxačně sportovní pobyt ve Starých Splavech.

Za Nadaci ORLEN Unipetrol šek na částku 55.000 Kč předala ředitelka Lucie Pražáková a Christiana Žibritová za náš klub útočníci Petr Straka a Pawel Zygmunt. Pod Nadací ORLEN Unipetrol jezdí charitativní jízdy pro dobrou věc motorkáři Uniriders, kteří dětem předvedli své stroje a nechali výherce vědomostní dopravní soutěže nastartovat své silné motorky. Hráči podepsali autogram karty a spolu jsme si užili příjemné letní odpoledne ve Starých Splavech. Jsme rádi, že jsme opět společně pomohli dostat děti z jejich horského domova k vodě a spolu s ředitelkou Martinou Vainholdovou si zasportovat na inline bruslích a výlety na kolech v krásném prostředí Máchova jezera. 

Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >