Konto našeho srdce 04.09.2020
Autor: Libor Weber, Ondřej Vlk

Kontovka odměnila grilovačkou Jirku Puchmeltra

Konto našeho srdce pro uplynulou sezónu přichystalo pro naše fanoušky soutěž „Kontovka“ při které si naši fanoušci, mohli vybrat oblíbeného hráče a platili za jeho kanadské body.
Jirka Puchmeltr si vybral útočníka Jakuba Petružálka a v soutěži Kontovka, přispěj, hraj a bav se tak získal možnost společné grilovačky s oblíbeným hráčem. Konto našeho srdce zajistilo pivo z Rodinného pivovaru Zichovec z Loun a uzenářské speciality od řezníka pana Michala Havelky z Duchcova. Rádi bychom poděkovali našim partnerům a Jirkovi za jeho příspěvek na transparentní účet Konta našeho srdce. Výtěžek „Kontovky“ opět pomůže tam, kde je třeba. Jedeme v tom spolu!

Žáci 27.09.2020

SEDMIČKA: Rozpačitý start litvínovských žáků, ze čtyř zápasů vyhráli pouze jednou

Do nového ročníku vykročila také sedmá třída, která má na svém kontě několik odehraných utkání. Po úvodní přetahované proti Lounům zaznamenali chemici první výhru, když porazili Děčín. Ve 3. kole těsně nestačili na Karlovy Vary. V tomto víkendu změřil Litvínov síly s Chomutovem.
Více >
Žáci 26.09.2020

ŠESTKA: Smolný začátek litvínovských mladíků, tři prohry v řadě potvrdil debakl s Děčínem

Letošní ročník je od samého počátku poznamenán koronavirem, i přesto litvínovští šesťáci zatím odehráli tři střetnutí. Bohužel ani v jednom nezískali kýženou výhru, a tak na zisk bodů stále čekají.
Více >
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC ŠKODA PLZEŇ
Litvínov mládež