A-tým 09.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Lidi se asi přišli zchladit, ale tolik jsem jich nečekal, směje se V. Hübl

Litvínov na mosteckém zimním stadionu čekalo pěkné překvapení. Téměř tři tisíce lidí si našlo cestu na první domácí duel Vervy, který se ale z technických důvodů musel odehrát v Mostě. Chemici převedli před plným hledištěm kanonádu, když pěti góly vyprovodili Kladno na cestu domů. Pod jednu branku se podepsala i výborně hrající druhá lajna.
Druhý útok vede velezkušený centr Viktor Hübl, který má na křídlech mazáka Františka Lukeše a bejamínka Jana Myšáka. "Rozumíme si už od začátku, zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to přeneseme do zápasů hlavně střelecky," říká Viktor Hübl. Jejich lajna měla v odvetě s Kladnem možná nejvíce šancí, ale brankou skončila jen jedna. "Já měl dneska šancí, nějakého góla navíc jsme mohli dát, ale tak doufám, že si to schováváme na ty důležitější zápasy," usmívá se litvínovský matador.

Celý rozhovor:

Rozhovory - Junioři před 2 dny

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >