Předem jsme společně odsouhlasili konkrétní pomoc pro 9 letého bojovníka Nicolase Úbla. Nicolasova maminka Ivana zažádala Konto našeho srdce o finanční podporu na speciální měsíční rehabilitaci v lázních Teplice. Nicolas trpí vážným kombinovaným postižením a zotavuje se po nezaviněném úrazu a již osmé operaci. Devítiletý Nicolas trpí hydrocefalem, dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním. Poukaz na rehabilitaci 21 nocí stojí celkem 93 975 Kč. Kontaktujeme další naše partnery v rámci charitativní pomoci, abychom mohli zaplatit celý pobyt pro Nicolase s maminkou. Šek na částku 50 000 Kč za spolek Metalboří předali Petr Mikeš, František Biro a Martin Půlpán, za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber. Jedeme v tom spolu.