Konto našeho srdce 20.07.2022
Autor: Libor Weber

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.

Předem jsme společně odsouhlasili konkrétní pomoc pro 9 letého bojovníka Nicolase Úbla. Nicolasova maminka Ivana zažádala Konto našeho srdce o finanční podporu na speciální měsíční rehabilitaci v lázních Teplice. Nicolas trpí vážným kombinovaným postižením a zotavuje se po nezaviněném úrazu a již osmé operaci. Devítiletý Nicolas trpí hydrocefalem, dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním. Poukaz na rehabilitaci 21 nocí stojí celkem 93 975 Kč. Kontaktujeme další naše partnery v rámci charitativní pomoci, abychom mohli zaplatit celý pobyt pro Nicolase s maminkou. Šek na částku 50 000 Kč za spolek Metalboří předali Petr Mikeš, František Biro a Martin Půlpán, za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber. Jedeme v tom spolu.

Zápas - mládež 24.09.2023

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež 23.09.2023

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >