Konto našeho srdce 20.07.2022
Autor: Libor Weber

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.

Předem jsme společně odsouhlasili konkrétní pomoc pro 9 letého bojovníka Nicolase Úbla. Nicolasova maminka Ivana zažádala Konto našeho srdce o finanční podporu na speciální měsíční rehabilitaci v lázních Teplice. Nicolas trpí vážným kombinovaným postižením a zotavuje se po nezaviněném úrazu a již osmé operaci. Devítiletý Nicolas trpí hydrocefalem, dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním. Poukaz na rehabilitaci 21 nocí stojí celkem 93 975 Kč. Kontaktujeme další naše partnery v rámci charitativní pomoci, abychom mohli zaplatit celý pobyt pro Nicolase s maminkou. Šek na částku 50 000 Kč za spolek Metalboří předali Petr Mikeš, František Biro a Martin Půlpán, za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber. Jedeme v tom spolu.

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Vítkovice Ridera
×
Odehrané 15:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK