Rozhovory 29.07.2022
Autor: Vladislav Kollert

Moc se mi v Litvínově líbí. Fanoušci a město si zaslouží lepší výsledky, hlásí posila Jindřich Abdul

Jindřich Abdul přišel do Litvínova z Českých Budějovic. V loňské sezóně si připsal 30 bodů ve 48 utkání v základní části. Jak se těší na působení v Litvínově a jaké má s týmem cíle? Přečtěte si v článku níže.

Talentovaný útočník má za sebou premiérovou sezónu v TELH, kam přišel po návratu z KHL. K litvínovskému A-týmu se připojil na konci července. „Rozkoukal jsem se celkem rychle. Noví kluci zapadli do kabiny okamžitě, moc se mi tu zatím líbí. V podstatě už se cítím jako doma," popisuje své začátky na severu Čech.

Po konci loňské sezóny skončili v útoku dvě ikony litvínovského hokeje, Viktor Hübl a František Lukeš. Noví útočníci tedy budou mít šanci na jejich odkaz a přínos týmu navázat. „Oba dva tu zanechali neuvěřitelnou stopu. Jejich odchod je šancí pro mladší kluky. Chtěl bych patřit k lídrům a plnit očekávání, která realizační tým a fanoušci mají," říká Abdul. „Chtěl bych pomoci týmu se posunout ze špatného období a hrát ve vyšších místech, město a fanoušci si to zaslouží," dodává.

Celý rozhovor s Jindřichem Abdulem si můžete pustit zde:

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >