Rozhovory 07.02.2021
Autor: Vladislav Kollert

Nesmí se stávat, že si vedení necháme utéci, reflektuje Jan Ščotka

Jan Ščotka se dokázal prosadit při přesilové hře a vstřelil druhou branku do sítě Karlových Varů. Jak hodnotil utkání po jeho skončení?
Jan Ščotka patří mezi ofenzivní litvínovské beky, na kontě má již 17 bodů za 5 gólů a 12 asistencí. Prosadil se i proti Karlovým Varům, když clonil před brankářem Novotným při prudké přihrávce Viktora Hübla. „Dostal jsem jasný pokyn, abych stál před brankářem a clonil mu. Viktor je pan hráč a klobouk dolů, jakým způsobem mě před brankou našel, moje práce pak už byla jednoduchá," řekl litvínovský obránce.

Po druhé brance však Litvínov o vedení přišel a Energie se vrátila zpět do hry. „To jsou ty naše pětiminutové výpadky, které bohužel míváme. Tyto momenty potom otočí zápas na stranu soupeře a my si vedení necháme utéct, to se nesmí stávat," dodal. 

Celý rozhovor s Janem Ščotkou naleznete zde: 

Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >