A-tým 03.03.2021
Autor: Klub

Odložený zápas se dohraje ve čtvrtek v Litvínově

Vedení obou klubů se dohodlo na náhradním termínu pro odehrání utkání 50. kola Tipsport extraligy. Zápas se odehraje ve čtvrtek 4. března od 18:00 na ZS Ivana Hlinky.
Kluby Třinec a Litvínov se dohodly, že se utkání odehraje na Zimním stadionu Ivana Hlinky, kde bude veden jako domácí celek Třinec. Mužstvo Litvínova v úterních večerních hodinách vyrazilo z Třince zpět na sever Čech, kde dnes v Litvínově absolvovalo polední trénink. 
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >