Brankáři

Pavel Francouz obsadil v základní části třetí příčku v hodnocení extraligových brankářů, s úspěšností zásahů 93,25 procenta.
Před ním skončili z podobně vytěžovaných gólmanů jen Machovský z Plzně a sparťan Pöpperle.
V minulé sezóně dosáhl Francouz úspěšnosti v základní části 92,05 procenta.

Třikrát zasáhli v základní části do hry Patrik Nechvátal a Petr Franěk. Jednou Lukáš Horák, který prožil extraligový debut na Kladně 10. ledna (porážka 0:2).

Obránci

Nejproduktivnějším obráncem týmu byl Matěj Stříteský (3+7). Nenastoupil v sedmi zápasech, přesto odehrál z obránců nejvíce utkání, marodka do sestavy promlouvala často.
Druhý v kanadském bodování byl nejstarší zadák týmu Jiří Šlégr (2+6), který chyběl ve 24 duelech.
Loni vyhrál produktivitu zadáků K. Kubát (4+14).

V klubovém hodnocení +/- bodů, zahrnující i účast hráče na ledě při vstřelených a obdržených brankách, byl nejlepší Jiří Zeman (+2).

Útočníci

Bodování kraloval Viktor Hübl s 38 body (14+24), v celé soutěži skončil osmnáctý. Před Ručinským (12+15) a Hanzlem (10+14).
I z toho vyplývá, že týmu letos chyběl výraznější střelec.
Loni vyhrál produktivitu Hübl (22+36), druhý v TELH. Před Lukešem (26+28), šestým v TELH.

Hübl s Lukešem chyběli letos dohromady v 17 utkáních, rok předtím jen ve dvou.
Všechny zápasy (52) odehráli Martynek a Jurčík. Mají dokonce plný počet 58 zápasů včetně nadstavby.

V klubovém hodnocení +/- byli nejlepší Peter Jánský (+11) a Martin Ručinský (+9).

(Není-li uvedeno jinak, všechny údaje se vztahují k základní části)
V nadstavbě dostali větší příležitost a prosadili se hráči, kteří předtím neměli tolik prostoru na ledě nebo se jim bodově příliš nedařilo.

Brankář Nechvátal zaznamenal svou první úspěšnou litvínovskou sérii (4 zápasy - 4 vítězství, navrch jedna "nula").
Útočník Majdan byl se šesti góly druhým nejlepším střelcem skupiny za kladenským Rudovským a druhým nejproduktivnějším hráčem (6+1) za Paterou.
Útočník Jurčík zaznamenal téměř stejně bodů (5) jako předtím v celé sezóně (6).
---------------------------------------------------------------------------------------
Viktor Hübl zaznamenal 8. prosince proti Liberci (8:3) jubilejní 130. hattrick klubového hráče v nejvyšší soutěži.
Michal Trávníček překonal 4. března ve Vítkovicích klubový rekord V. Kubinčáka v počtu odehraných zápasů v nejvyšší soutěži (717).
Rekord má nyní hodnotu: 723 zápasů.