Klub 10.09.2018
Autor: Klub

Poslední rozloučení s Jiřím Ambrožem proběhne ve čtvrtek od 15:00 před zimním stadionem

Poslední rozloučení s tragicky zesnulým dlouholetým pracovníkem klubu Jiřím Ambrožem proběhne ve čtvrtek 13. 9. 2018 od 15:00 u sochy Ivana Hlinky. Přijďte se naposledy rozloučit s tak skvělým člověkem jako byl Jirka Ambrož.
Jiří Ambrož byl spjatý s litvínovským hokejem desítky let. Na přelomu 60. a 70. let nastupil k několika zápasům za A-tým, ale většinu utkání kariéry odehrál za B-tým Litvínova, později působil několik let jako vedoucí mládežnických celků. Nodmyslitelně patřil k litvínovskému stadionu, kde dlouhá léta působil jako technický pracovník. Byl jedním z největších srdcařů litvínovského klubu. Usměvavý, kamarádský a věčně s dobrou náladou, tak ho znali všichni jeho přátelé a spolupracovníci. V pondělí 20. srpna 2018 v odpoledních hodinách bohužel tragicky zesnul. 
Žáci dnes

Zlatí třeťáci na multisportovním turnaji ve Varech

Třetí třída zakončila uplynulou sezonu účastí na Velikonočním multisportovním turnaji v Karlových Varech. S ostatními týmy poměřila síly v hokeji, plavání, atletice a fotbale. Nakonec obsadila celkové první místo.
Více >
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >