Klub 11.09.2021
Autor: Klub

Pravidla pro vstup na zimní stadion během extraligových utkání

Před prvním domácím duelem, který odehrajeme v neděli 12. září od 17:30 vám přinášíme důležité informace pro vstup na stadion.

Pro naplnění kapacity stadionu musíme rozlišovat dvě kategorie fanoušků.

  • 1. fanoušci, kteří jsou očkovaní (14 dní od poslední dávky) či v posledních 180 dnech prodělali nákazu Covid-19
  • 2. fanoušci, kteří jsou otestování PCR (7 dní) či antigenními testy (72 hodin)

Pro možnost vyprodání kapacity Zimního stadionu Ivana Hlinky musí být v ochozech alespoň 1500 fanoušků, kteří patří do kategorie 1, tedy kteří jsou očkovaní či prodělali nákazu. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozdělit vstupy pro tyto kategorie.

  • Vchod A - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19
  • Vchod B - pro otestované fanoušky
  • Vchod C - pro otestované fanoušky
  • Vchod D - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19

Prosíme o respektování tohoto rozdělení. 

Pokladny budou otevřeny v den utkání už od 14:30 (Pokud se chcete vyhnout frontám, tak si vstupenky zakupte on-line na webu ticketing.hcverva.cz). Vstupenky zakoupené online je nutné si doma vytisknout. Vchody zimního stadionu budou otevřeny od 16:00. Žádáme vás, abyste na stadion přišli dříve a vyhnuli se tak frontám. 

Vstup na utkání bude povolen s PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky.

Aplikace Tečka ke stažení

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme o dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary