Klub 11.09.2021
Autor: Klub

Pravidla pro vstup na zimní stadion během extraligových utkání

Před prvním domácím duelem, který odehrajeme v neděli 12. září od 17:30 vám přinášíme důležité informace pro vstup na stadion.

Pro naplnění kapacity stadionu musíme rozlišovat dvě kategorie fanoušků.

  • 1. fanoušci, kteří jsou očkovaní (14 dní od poslední dávky) či v posledních 180 dnech prodělali nákazu Covid-19
  • 2. fanoušci, kteří jsou otestování PCR (7 dní) či antigenními testy (72 hodin)

Pro možnost vyprodání kapacity Zimního stadionu Ivana Hlinky musí být v ochozech alespoň 1500 fanoušků, kteří patří do kategorie 1, tedy kteří jsou očkovaní či prodělali nákazu. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozdělit vstupy pro tyto kategorie.

  • Vchod A - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19
  • Vchod B - pro otestované fanoušky
  • Vchod C - pro otestované fanoušky
  • Vchod D - pro očkované a pro fanoušky, kteří prodělali nákazu Covid-19

Prosíme o respektování tohoto rozdělení. 

Pokladny budou otevřeny v den utkání už od 14:30 (Pokud se chcete vyhnout frontám, tak si vstupenky zakupte on-line na webu ticketing.hcverva.cz). Vstupenky zakoupené online je nutné si doma vytisknout. Vchody zimního stadionu budou otevřeny od 16:00. Žádáme vás, abyste na stadion přišli dříve a vyhnuli se tak frontám. 

Vstup na utkání bude povolen s PCR testem (ne starším než 7 dní), nebo testem antigenním (ne starším než 72 hodin), případně těch, kteří v uplynulých 180 dnech prodělali onemocnění a podstoupili povinnou karanténu, jsou tak v „ochranné lhůtě“ díky protilátkám. Vstup bude dále umožněn návštěvníkům, kteří jsou proti Covid-19 očkovaní a od poslední dávky vakcíny uplynulo min.14 dní. Pro tento případ doporučujeme mít ve vašem mobilním telefonu staženou aplikaci Tečka pro snadné a rychlé prokázání vakcinace či platného testu. Očkovací certifikáty či potvrzení o testování bude kontrolovat bezpečnostní agentura u vstupu na ZS Ivana Hlinky.

Aplikace Tečka ke stažení

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pobytu na stadionu nasazený respirátor minimálně třídy FFP2, který bude zakrývat nos a ústa, prosíme o dodržování rozestupů a využívání dezinfekce rukou, abychom předešli šíření viru.

Zápasy - Junioři včera

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >
×
Odehrané 15:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov