Junioři 03.04.2022
Autor: Ondřej Vlk

Přijďte podpořit juniory! V pondělí je čeká rozhodující bitva baráže

Litvínovští junioři se v letošní sezóně zachraňují až v barážových bojích. Juniorskou extraligu letošní ročník čekalo zúžení a tím pádem spadlo celkem pět mužstev do nižší soutěže. Litvínovští se po nepovedené sezóně umístili na 14. místě z dvaceti celků a zachraňovat se musí v baráži nad prvoligovým Přerovem.

Stav baráže je po dvou utkání vyrovnaný 1:1. V úvodním duelu si mladí chemici se svými soupeřem poradili v poměru 3:0. V odvetě na přerovském ledě nestačili svěřenci trenéra Mrázka na svého soupeře a po dramatické bitvě padli 2:3. Litvínov tak čeká v pondělí od 17:30 na ZS Ivana Hlinky boj o vše. Vítěz pondělního duelu bude hrát v příští sezóně juniorskou extraligu, poražený si zahraje nižší ligu juniorů.

Přijďte podpořit litvínovské juniory! Vstup je zdarma. 

Zápasy - Dorost dnes

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Junioři dnes

Junioři​ padli brankou v závěru

Mladí hráči Vervy rozehráli nadstavbu cennou výhrou v Českých Budějovicích, dnes se poprvé představili před svými fanoušky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost ztratil dobře rozehraný zápas s Motorem, přesto bere aspoň bod

Základní část Extraligy dorostu se pomalu blíží do svého finále. V dalším zápase Litvínov přivítal na svém ledě jihočeský Motor.
Více >