Preview A-tým 30.08.2021
Autor: Ondřej Mach

Příprava běží dál: Verva v úterý vyrazí do Českých Budějovic

Hokejisté Litvínova před sebou mají další přípravné utkání, v úterý se představí na ledě extraligového Motoru. Chemici zatím v přípravě zaznamenali bilanci tří výher a jedné porážky, co přijde nyní? Duel na jihu Čech startuje v 17:30.

Svěřenci slovenského trenéra Vladimíra Országha se v zápasové akci naposledy objevili v pátek, kdy na domácím ledě přemohli partnerské Litoměřice.

Kombinovaná sestava Stadionu si sice vypracovala dvoubrankový náskok, černožlutí ale stav utkání ještě v průběhu prostřední části srovnali a následně naprosto ovládli třetí dějství.

Třemi body se při vítězství 6:2 blýskl obránce Matěj Stříteský, po dvou bodech zapsali Richard Jarůšek, František Lukeš a Matúš Sukeľ.

Litvínov přitom minulý týden měl odehrát dvě střetnutí s extraligovou Plzní, obě ale byla kvůli zdravotním problémům v kádru soupeře odložena. Po duelu s Motorem narazí ještě na Karlovy Vary a Kladno.

České Budějovice vstupují do nadcházejícího ročníku s velkými očekáváními v zádech. Není se čemu divit: klub po neúspěšné sezoně vyměnil realizační tým a výrazně posiloval. Nejzajímavějším jménem je bezpochyby Milan Gulaš, který nejvyšší soutěži dominuje několik posledních let.

Nemůžeme ale opomenout ani obránce Petra Šenkeříka, Romana Vráblíka, Jana Piskáčka, Davida Šticha a Kristoferse Bindulise. Útočné řady zase rozšířili Albert Michnáč, Lukáš Pech, Jindřich Abdul, Martin Hanzl, Martin Vondrka, Jiří Ondráček nebo naposledy Jakub Valský.

Novým lodivodem jihočeského celku se stal Jiří Modrý, po ruce mu jako asistenti jsou Patrik Martinec a Roman Fousek. V přípravě ale do této chvíle českobudějovičtí zvítězili jen jednou, naopak hned pětkrát končili na straně poražených. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >