Rozhovory 11.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Rozhovory po zápase s K. Vary: Debut Freibergse a dva góly Zdráhala

Litvínov si v prvním domácím přípravném utkání lehce poradil s Karlovými Vary a zvítězil 5:2. Jako dvě osobnosti byli vybráni Ralfs Freibergs a Patrik Zdráhal - jak zápas hodnotili a jak se cítí po letní přípravě? Více v článku níže.

Ralfs Freibergs je nejnovější litvínovskou posilou. Obránce lotyšské reprezentace v Litvínově podepsal roční smlouvu, v úterý si navíc odbyl svůj debut v černožlutém dresu. Fanoušky překvapil rozhovorem v češtině, kterou se naučil při svých předchozích angažmá ve Zlíně, Kometě a Třinci. „Začátek byl dobrý, poté jsem už trochu cítil nohy a tolik to netáhlo. V Česku se mi líbí, extraliga mě baví a jsem rád, že tu můžu být," říkal bezprostředně po utkání. Celý rozhovor si můžete pustit níže:

Patrika Zdráhal naopak Litvínov dobře zná z předchozích dvou let, novinkou však bylo zmenšené hřiště a nový spoluhráč v linii s Giorgiem Estephanem - Jindřich Abdul. „S Jindrou se znám od mala, nastupovali jsme proti sobě. Je to chytrý hokejista, má dobrou střelu i velký přehled. Doufám, že to takhle bude pokračovat," hodnotil litvínovský útočník novou spolupráci. „Dali jsme nějaké góly, docela nám to klapalo, ale nechceme dělat žádné závěry, teď se ještě budeme připravovat na sezónu," dodal. Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem si můžete pustit níže: 

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >