Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu HC VERVA Litvínov a bude rozdělena do tří příspěvků. První příspěvek byl zveřejněn 12. ledna 2022 ve 20:00, další dva příspěvky budou zveřejněny v úterý 18. ledna a poté opět ve středu 26. ledna.  Vyhodnocení soutěže proběhne 30. ledna, finální předání cen je poté na plánu o domácí zápas 6. února 2022 proti Karlovým Varům.

Ceny pro výherce:

1. místo:

• Zapůjčení automobilu Toyota Yaris Cross na víkend

2. místo:

• Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

3. místo:

• Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

Všechny příspěvky budou postupně zveřejňovány v tomto článku níže.

1. kolo soutěže:

2. kolo soutěže:

3. kolo soutěže:

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Představení proběhlo na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky, na vozy se můžete podívat  ZDE.

Podmínky a pravidla soutěže s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend:

1. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")

2. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

3. Soutěž začíná 12. ledna 2022 ve 20:00 a končí 30. ledna ve 23:59. Účastníci, kteří se do soutěže zapojí po uvedeném konci soutěže, nemají nárok na získání hlavní ceny.

4. Pro získání nároku na hlavní cenu je potřeba splnit všechny úkoly ve všech třech soutěžních příspěvcích (všechny příspěvky budou postupně zveřejněny v tomto článku výše).

5. V případě, že výherce nedovršil plnoletosti, nebo nevlastní řidičský průkaz, bude umožněno, aby výhru převzal zákonný zástupce, nebo výhercem určený náhradník.

6. Hlavní cenou zapůjčení vozu  Toyota Yaris Cross na víkend.

7. Výherci na druhém a třetím místě získají balíček předmětů HC VERVA Litvínov z Vervashopu.

8. Předání cen proběhne o domácí utkání HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary (6. února 2022 od 15:30).