A-tým 29.03.2011
Autor: Redakce

Tři hráči v devatenáctce

V předběžné nominaci Česka do 19 let trenérů Miroslava Přerosta a Jiřího Kučery na čtyři přátelská utkání ve Švédsku jsou i tři hráči Litvínova. ...

V předběžné nominaci Česka do 19 let trenérů Miroslava Přerosta a Jiřího Kučery na čtyři přátelská utkání ve Švédsku jsou i tři hráči Litvínova.

Na utkání ve Stockholmu a Linköpingu byli z Litvínova nominováni hráči Marek Račuk, Pavel Smolka a Vladimír Eminger.
Akce včetně soustředění v Rokycanech potrvá od 8. do 17. dubna.

Žáci včera

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Více >
Žáci včera

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Více >
×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov