A-tým 16.09.2020
Autor: Klub

Útočník Filip Helt s obráncem Jakubem Březákem vypomohou Kadani

Litvínov uvolnil útočníka Filipa Helta a obránce Jakuba Březáka do prvoligového celku Trhači Kadaň.
Oba litvínovští odchovanci absolvují s týmem Kadaně už čtvrteční trénink. Třiadvacetiletý zadák Jakub Březák odehrál v černožlutém dresu v přípravě šest zápasů, ve kterých nebodoval. Jeho o rok mladší spoluhráč Filip Helt nastoupil do sedmi utkání, ve kterých si připsal jednu asistenci. Oba hráče může litvínovský A-tým kdykoliv využít do svých zápasů.
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >