Klub 29.08.2019
Autor: Klub

V pátek končí rezervace permanentkářům! Od neděle odstartuje volný prodej lístků na Open Air

V pátek 30. 8. končí rezervace permanentních vstupenek na sezení z minulé sezóny a také vstupenek na Open Air utkání v Drážďanech pro všechny držitele permanentek, včetně 20% slevy pro permanentkáře!
Od 1. září si budou moct vstupenky do Drážďan koupit úplně všichni. Pokladny budou otevřené i během Vervování 2019 (od 13h do 18h).

Více info o permanentkách: https://hcverva.cz/zobraz.asp?t=permanentky
Více info o Open Air utkání: https://hcverva.cz/zobraz.asp?t=vstupenky-open-air

Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >