A-tým 10.09.2019
Autor: Klub

V sobotu od 13:00 proběhne před VervaShopem autogramiáda hráčů A-týmu

V sobotu 14. 9. 2019 od 13:00 proběhne před nově otevřeným VervaShopem autogramiáda hráčů celého A-týmu.
V sobotu 14. září od 13:00 proběhne před VervaShopem autogramiáda hráčů. Litvínov přichystal pro své příznivce těsně po zahájení sezóny další akci, kde si všichni fanoušci mohou nechat podepsat své oblíbené hráče. Pro autogramiádu budou připravené podpisové karty všech hráčů a těšit se můžete i na nové plakáty na sezónu 2019/2020, které budou k zakoupení ve VervaShopu. VervaShop bude po dobu celé akce otevřen a fanoušci si v něm mohou zakoupit klubové předměty.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Brno bylo nad síly juniorů, chemici prohráli 1:4

L i t v í n o v - Po úspěšném klání proti Jihlavě přišla prohra. Kometa dala litvínovským juniorům lekci z produktivity a zaslouženě si domů odváží tři body. Jediným úspěšným střelcem byl v oslabení Jaroslav Fišer.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Zápasy - Junioři 15.11.2019

Junioři otočili duel s Jihlavou a po výhře 6:3 berou tři body

L i t v í n o v - První zápas po reprezentační pauze zvládli černožlutí junioři za tři body. Utkání s Duklou se přitom dlouho nevyvíjelo dobře, chemici museli až do druhé třetiny dotahovat. V poslední periodě však nasázeli tři branky a slaví plný bodový zisk. Dvěma brankami se na něm podepsal obránce Robert Bártek.