Mládež 24.11.2022
Autor: Jan Jindra

Ve středu proběhl další ročník náborové akce Pojď hrát hokej!

Celorepublikový projekt ”Pojď hrát hokej!” opět přivedl děti na led. Ve středu 23. listopadu se na spodním stadionu uskutečnil další ročník náborové akce v rámci Týdne hokeje. Kluci i holky si mohli vyzkoušet, jak vypadá hokejový trénink pro nejmenší plný her a zábavy na ledě. Pozdravit a zahrát si s dětmi přišli také hráči A-týmu Martin Havelka a Jan Strejček.

Akce se zúčastnilo více než 40 dětí. Malí hokejisté a jejich rodiče byli nejprve seznámeni s tím, jak vypadají hokejové začátky a první kroky v klubu. Promluvil k nim také ředitel Soukromé sportovní školy Pavel Škramlík, který řekl pár slov o vzájemné spolupráci mezi školou a klubem. Děti si vyzkoušely správný hokejový pokřik i přípravu v kabině. Nejvíc se ale všichni těšili na led! Na programu byly nejrůznější zábavné hry. Někteří potřebovali pomoct se samotným bruslením, ti zdatnější zkoušeli různé triky na bruslích, které zlepšují jejich techniku a koordinaci pohybu.

Na ledě se objevil také maskot Vervák, z A-týmu chemiků si pak přišli s dětmi zahrát obránce Jan Strejček a útočník Martin Havelka. Děkujeme všem, kteří si přišli užít zábavné odpoledne na ledě s námi a věříme, že se budeme společně vídat na trénincích! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC VERVA Litvínov (@hcvlitvinov)

Fotogalerie

Zápas - mládež před 2 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež před 3 dny

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >