Mládež 24.11.2022
Autor: Jan Jindra

Ve středu proběhl další ročník náborové akce Pojď hrát hokej!

Celorepublikový projekt ”Pojď hrát hokej!” opět přivedl děti na led. Ve středu 23. listopadu se na spodním stadionu uskutečnil další ročník náborové akce v rámci Týdne hokeje. Kluci i holky si mohli vyzkoušet, jak vypadá hokejový trénink pro nejmenší plný her a zábavy na ledě. Pozdravit a zahrát si s dětmi přišli také hráči A-týmu Martin Havelka a Jan Strejček.

Akce se zúčastnilo více než 40 dětí. Malí hokejisté a jejich rodiče byli nejprve seznámeni s tím, jak vypadají hokejové začátky a první kroky v klubu. Promluvil k nim také ředitel Soukromé sportovní školy Pavel Škramlík, který řekl pár slov o vzájemné spolupráci mezi školou a klubem. Děti si vyzkoušely správný hokejový pokřik i přípravu v kabině. Nejvíc se ale všichni těšili na led! Na programu byly nejrůznější zábavné hry. Někteří potřebovali pomoct se samotným bruslením, ti zdatnější zkoušeli různé triky na bruslích, které zlepšují jejich techniku a koordinaci pohybu.

Na ledě se objevil také maskot Vervák, z A-týmu chemiků si pak přišli s dětmi zahrát obránce Jan Strejček a útočník Martin Havelka. Děkujeme všem, kteří si přišli užít zábavné odpoledne na ledě s námi a věříme, že se budeme společně vídat na trénincích! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC VERVA Litvínov (@hcvlitvinov)

Fotogalerie

Konto našeho srdce 30.11.2022

Konto našeho srdce HC Verva Litvínov a Nadační fond FK Teplice doplatili lázně pro Nicolase

Nicolas Úbl je i přes nepřízeň osudu usměvavý a společenský devítiletý chlapec. Od narození je vážně nemocný v důsledku špatně vedeného porodu. Nicky trpí hydrocefalem, dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním. V současné době se zotavuje po úrazu, kdy s ním upadl řidič sanitního vozu na...
Více >
Zápasy - Dorost 26.11.2022

Dorostenci venku rozstříleli Tábor a získali tři body

T á b o r - Celý zápas v Táboře se nesl v duchu hostující převahy. Litvínovští dokázali dát góly nejen z přesilovky, ale i mimo ni, díky čemuž si připsali vysoké vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 26.11.2022

Junioři zvládli prodloužení v Třinci a vezou domů dva body

T ř i n e c - Litvínovští junioři se v sobotu postavili mladým Ocelářům. Po velice napínavém zápase Litvínov zvítězil poměrem 5:4. Rozhodl tak gól až v prodloužení.
Více >