Tiskové zprávy 30.01.2020
Autor: Tisková zpráva

Verva má posilu do útoku, přichází Kanaďan Chris Langkow

Verva rozšiřuje kádr pro závěrečné boje v Tipsport extralize. Vedení klubu se dohodlo s kanadským útočníkem Chrisem Langkowem. Třicetiletý forvard se k týmu připojí už ve čtvrtečním tréninku.
Severočeský klub vítá ve svém kádru dalšího Kanaďana. Vedení klubu rozšiřuje kádr pro finální fázi sezóny. K týmu se připojí ve čtvrtečním tréninku Chris Langkow. Třicetiletý šikovný centr přichází ze slovenské extraligy, kde druhou sezónu dobrou produktivitou. Litvínov trápila v posledních zápasech marodka v útočných řadách, kde muselo vedení klubu využít střídavých startů útočníků Josefa Stříbrného a Yuriho Zholobova. Langkow by měl zacelit mezeru po zraněných hráčích a zlepšit produktivitu týmu.

Rychlonohý pravák začal svou kariéru v kanadských mládežnických soutěžích. Zahrál si prestižní juniorskou WHL a v seniorském hokeji se výrazněji prosadil především v ECHL. Bratranec slavného Daymonda Langkowa odehrál přes sto padesát zápasů ve farmářské AHL, ale do nejslavnější ligy světa se mu probojovat nepodařilo. V sezóně 2016/2017 se vydal do Evropy, kde nastupoval v rakouské EBEL a v závěru sezóny si vyzkoušel i angažmá ve Švédsku. V následující sezóně se vrátil zpět do zámoří, kde si výbornými výkony v ECHL opět vybojoval povolání do AHL na farmu New York Rangers. Po této štaci na dva roky zakotvil ve slovenské extralize. Nyní přichází posílit kádr litvínovské Vervy. „Vzhledem k zranění Edwina Hedberga a Samsona Mahboda jsme se rozhodli angažovat dalšího kanadského hráče s ofenzivním pojetím hry, které prokazoval v především posledních třech letech. Věříme, že se co nejrychleji začlení do našeho systému. Je urostlý a dobře bruslící střelec,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr. 
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >