Verva přivedla před uplynulou sezónou pětadvacetiletého kanadského útočníka Giorgia Estephana. Ten měl především pomoci litvínovské produktivitě a jeho angažování se ukázalo jako trefa do černého. Estephan se hned od úvodu sezóny zařadil mezi nejlepší hráče chemiků. Patřil k nevytěžovanějším útočníkům týmu a ve spolupráci s Patrikem Zdráhalem tvořili nebezpečný tandem.

Kanadský šikula nastoupil do všech 56 zápasů základní části a stal se s osmačtyřiceti body za osmnáct gólů a třicet asistencí nejproduktivnějším hráčem Litvínova. V produktivitě soutěže se umístil na devátém místě. Navíc se stal prvním cizincem v historii Litvínova, který vyhrál klubové bodování. V nové sezóně by měl opět patřit ke klíčovým hráčům Vervy. „Byl jedním z našich nejlepších hráčů. Je šikovný, konstruktivní a umí dávat góly. Jsme rádi, že u nás bude pokračovat,“ říká na závěr trenér Vladimír Růžička.