A-tým 18.01.2022
Autor: Klub

Zápasy s Hradcem, Olomoucí a Vary se odkládají. Tým jde do karantény

Verva odkládá zápasy s Hradcem, Olomoucí a Vary. V kabině Litvínova došlo k potvrzení několika pozitivních případů nákazy virem Covid-19.

Litvínovský A-tým na základě rozhodnutí krajské hygienické stanice nastupuje do pětidenní karantény. Dojde tak k odložení středečního domácího utkání s Mountfieldem HK, pátečního utkání v Olomouci a nedělního domácího zápasu s karlovarskou Energií.  

Chemici se musí se soupeři dohodnout na sehrání utkání v náhradním termínu. Dle herního řádu TELH je nutné odehrát odložené duely do 30 dnů od původního data. Klub bude o nových termínech informovat. 

Vyzvednuté vstupenky na utkání s Mountfield HK zůstávají v platnosti i na náhradní termín utkání. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >