1.kolo
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
2.kolo
3:0
(0:0, 0:0, 3:0)
4.kolo
6:3
(2:0, 3:2, 1:1)
3.kolo
2:3sn
(1:1, 1:1, 0:0 - 1:3)
5.kolo
1:2
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
7.kolo
2.10.
neděle, 17:20
6.kolo
4.10.
úterý, 17:30
8.kolo
7.10.
pátek, 18:00
9.kolo
9.10.
neděle, 17:00
Další články
Tabulka
P Tým Tým Z S B
1. PCE Pardubice 5 17:12 11
2. MBL Mladá Boleslav 5 15:8 10
3. VIT Vítkovice 5 17:15 10
4. KLA Kladno 5 14:12 10
5. OLO Olomouc 4 9:4 9
6. CEB Č.Budějovice 5 16:13 9
7. HKM Hradec Králové 5 11:9 9
8. SPA Sparta 5 13:13 9
9. LIB Liberec 5 12:11 8
10. KOM Kometa 5 14:16 5
11. TRI Třinec 5 11:15 4
12. PLZ Plzeň 5 12:16 3
13. KVA Karlovy Vary 4 8:16 3
14. LIT Litvínov 5 8:17 2
Kompletní tabulka

Verva TV

Další videa

Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >
Dorost 15.04.2022

Litvínovští ovládli Easter Cup v kategorii U16

Svěřenci trenérů Tvrzníka a Petružálka se představili na tradičním turnaji, který se koná v období Velikonoc pod názvem Easter Cup. Litvínovští dorostenci celý turnaj ovládli a slaví tak zisk zlatých medailí.
Více >
3.kolo
2:5
(1:2, 1:0, 0:3)
4.kolo
2:3
(0:1, 0:0, 2:2)
6.kolo
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
7.kolo
6:3
(1:1, 2:1, 3:1)
8.kolo
3:4
(1:3, 1:1, 1:0)
9.kolo
30.9.
pátek, 17:30
10.kolo
1.10.
sobota, 13:00
11.kolo
7.10.
pátek, 17:30
12.kolo
8.10.
sobota, 13:00
1.kolo
9:1
(3:0, 4:0, 2:1)
2.kolo
4:3
(0:0, 4:2, 0:1)
3.kolo
6:1
(0:0, 2:0, 4:1)
4.kolo
5:2
(0:1, 3:0, 2:1)
5.kolo
29.9.
čtvrtek, 17:30
6.kolo
1.10.
sobota, 12:30
7.kolo
6.10.
čtvrtek, 17:30
8.kolo
8.10.
sobota, 16:30
Tabulka
P klub Z B
1. HC Vítkovice Ridera 8 22
2. HC Energie Karlovy Vary 7 15
3. HC Litvínov 7 14
4. HC Dukla Jihlava 7 13
5. Bílí Tygři Liberec 7 13
6. HC Oceláři Třinec 8 13
7. HC Sparta Praha 7 13
8. PSG Berani Zlín 8 8
9. HC Škoda Plzeň 7 8
10. BK Mladá Boleslav 6 8
11. HC Dynamo Pardubice 8 8
12. Mountfield HK 8 7
13. HC Kometa Brno 7 6
14. HC Olomouc 7 5
Kompletní tabulka
Tabulka
P klub Z B
1. HC Slavia Praha 4 12
2. HC Energie Karlovy Vary 4 9
3. HC Škoda Plzeň 4 9
4. HC Hvězda Praha 4 6
5. HC Sparta Praha 4 6
6. HC Litvínov 4 3
7. Rytíři Kladno 4 3
8. Piráti Chomutov 4 0
Kompletní tabulka
Statistiky
# Jméno a příjmení P Z G A B +/- TM
21 Lukáš Hocelík O 3 1 0 1 -2 0
88 David Skuhrovec U 3 1 0 1 -1 0
23 Marek Slavík U 3 1 0 1 -2 0
32 Jakub Bednařík U 3 0 1 1 -2 0
26 Jan Vopat U 3 0 1 1 -1 0
20 Vít Beran U 3 0 0 0 0 0
45 Jaroslav Bystřický O 3 0 0 0 -1 0
28 Dominik Čech U 3 0 0 0 -2 0
42 Petr Dudáček O 3 0 0 0 -2 0
3 Matěj Hora O 3 0 0 0 0 2
Kompletní statistiky
Statistiky
# Jméno a příjmení P Z G A B +/- TM
24 Jan Peroutka U 4 2 1 3 1 2
26 Lukáš Tůma U 4 0 3 3 3 0
30 Jan Kladivo O 4 1 0 1 1 0
20 Jan Liška U 4 1 0 1 1 2
17 Daniel Prokeš O 4 1 0 1 3 4
22 Václav Raichl U 4 1 0 1 1 0
23 Jakub Winkelhöfer O 3 1 0 1 2 0
5 Jaroslav Čermák U 4 0 1 1 1 0
9 Petr Soušek O 4 0 1 1 4 2
21 Jonáš Bednařík U 4 0 0 0 2 2
Kompletní statistiky