Zápasy - Dorost 28. 09. 2023, Ondřej Černý

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.

Zedníková – Bernard, Žídek

Šrámek – Háž, Krása, Raulič, Hausner, Müller, Dörfl, Borkovec – Pěch, Halfar, Beran, Novák, Valuš, Topol, Rambousek, Kulich, Pytlík, Kozák.

Udržal – Bozseník, Babka, Winkelhöfer, Uhlík, Žák, Břenda – Petružálek, Bednařík, Vondráček, Kurnat, Pospíšil, Sedláček, Trefný, Koky, Raichl, Peroutka, Dostál.

Dorostenci Vervy vyrazili na sváteční den do Kladna a hned od úvodu byli na ČEZ stadionu aktivnější. Už v páté minutě otevřel skóre Trefný a za dalších deset minut se litvínovští mladíci radovali znovu. Koky s Bednaříkem totiž vypracovali druhou branku zápasu Raichlovi.

Domácí našli odpověď až po pauze, kdy Udržala překonal Halfar a zapsal jedinou branku prostřední části hry. Další branky viděli diváci až v poslední desetiminutovce zápasu.

Do dvougólového rozdílu znovu poslal svůj tým hostující Bednařík po pasech Raichla a Kokyho. Dramatický konec obstaral brankou v oslabení z času 57:29 Topol. Litvínovští už ale udrželi vedení a slaví výhru 3:2.