Tipsport extraliga 2018/19

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. pá 14.9.2018 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  
2. ne 16.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  
3. pá 21.9.2018 ČSOB Pojišťovna arena  Pardubice  Litvínov  
4. ne 23.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  
5. pá 28.9.2018 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  
6. ne 30.9.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  
7. pá 5.10.2018 Werk aréna, Třinec  Třinec  Litvínov  
8. ne 7.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  
9. pá 12.10.2018 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  
10. ne 14.10.2018 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  
11. pá 19.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  
12. ne 21.10.2018 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  
24. út 23.10.2018 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  
13. pá 26.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  
14. ne 28.10.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  
15. út 30.10.2018 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  
16. pá 2.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  
17. ne 4.11.2018 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  
18. st 14.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  
19. pá 16.11.2018 Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  
20. ne 18.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  
21. pá 23.11.2018 ČPP Aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  
22. ne 25.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  
23. pá 30.11.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  
25. pá 7.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  
26. ne 9.12.2018 Ostravar Aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  
27. st 19.12.2018 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  
28. pá 21.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  
29. st 26.12.2018 ČSOB Pojišťovna arena  Pardubice  Litvínov  
30. pá 28.12.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  
31. ne 30.12.2018 KV Arena, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  
32. pá 4.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  
33. ne 6.1.2019 Werk aréna, Třinec  Třinec  Litvínov  
34. pá 11.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  
35. ne 13.1.2019 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  
36. pá 18.1.2019 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  
37. ne 20.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  
38. pá 25.1.2019 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  
39. ne 27.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  
40. út 29.1.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  
41. pá 1.2.2019 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  
42. ne 3.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  
43. st 13.2.2019 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  
44. pá 15.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  
45. ne 17.2.2019 Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  
46. út 19.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  
47. pá 22.2.2019 ČPP Aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  
48. ne 24.2.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  
49. pá 1.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  
50. ne 3.3.2019 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  
51. út 5.3.2019 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  
52. pá 8.3.2019 Ostravar Aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov