Zápasy 29.11.2013
Autor: Ondřej Vlk

Junioři: Klečka vynuloval Kladno, Kokeš řídil výhru dvěma asistencemi

Preview k zápasu

Foto Reportáž
K l a d n o - Litvínovští junioři zavítali ve 21. kole NOEN extraligy juniorů na led kladenských Rytířů. Litvínov předváděl po celé utkání precizní defenzivní výkon. Ve 13 . minutě otevřel skóre Trübenekr a pro Litvínov to byla voda na mlýn. Hosté po celé utkání nepouštěli domácí do větších příležitostí. Když už se někdo z kladenských hráčů dostal do větší šance, tak byl na místě skvělý Klečka. V závěru ještě přidal pojistku Šimeček, Litvínov tak slaví další výhru a připisuje si cenné tři body do tabulky.
21. kolo, 29.11.2013
ZS Kladno
0:2
0:1, 0:0, 0:1

Kladno

Švihálek - Větrovec, Hájek, Špaček, Kolářík, Šmíd, Rajter, Gutwald, Šilhavý, Macháček, Kobeš, Doležal, Habrdla, Kuzďas, Novák, Janeček, Veselý, Hovsepyan.

Litvínov

Klečka - Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Stříbrný, Mical, Řezníček, Čeřovský, Šimeček, Válek, Štěpka.
Branky a nahrávky: 13. Trübenkr (Kokeš), 57. Šimeček (Řezníček, Kokeš). Rozhodčí: Jebavý - Komárek, Ondráček. Vyloučení: 6:5, navíc Řehoř (LIT) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: .
Reportáž není k dispozici.
1.
4.8.
úterý, 17:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Michal Klečka 0 27 27
Související články
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >