Zápasy 29.11.2013
Autor: Ondřej Vlk

Junioři: Klečka vynuloval Kladno, Kokeš řídil výhru dvěma asistencemi

Preview k zápasu

Foto Reportáž
K l a d n o - Litvínovští junioři zavítali ve 21. kole NOEN extraligy juniorů na led kladenských Rytířů. Litvínov předváděl po celé utkání precizní defenzivní výkon. Ve 13 . minutě otevřel skóre Trübenekr a pro Litvínov to byla voda na mlýn. Hosté po celé utkání nepouštěli domácí do větších příležitostí. Když už se někdo z kladenských hráčů dostal do větší šance, tak byl na místě skvělý Klečka. V závěru ještě přidal pojistku Šimeček, Litvínov tak slaví další výhru a připisuje si cenné tři body do tabulky.
21. kolo, 29.11.2013
ZS Kladno
0:2
0:1, 0:0, 0:1

Kladno

Švihálek - Větrovec, Hájek, Špaček, Kolářík, Šmíd, Rajter, Gutwald, Šilhavý, Macháček, Kobeš, Doležal, Habrdla, Kuzďas, Novák, Janeček, Veselý, Hovsepyan.

Litvínov

Klečka - Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Stříbrný, Mical, Řezníček, Čeřovský, Šimeček, Válek, Štěpka.
Branky a nahrávky: 13. Trübenkr (Kokeš), 57. Šimeček (Řezníček, Kokeš). Rozhodčí: Jebavý - Komárek, Ondráček. Vyloučení: 6:5, navíc Řehoř (LIT) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: .
Reportáž není k dispozici.
přát.
3:4
(0:1, 1:0, 2:3)
Turnaj
24.8.
sobota, 16:00
Brankáři
# Jméno Ink. Zás. Stř.
Michal Klečka 0 27 27
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Žáci před 2 dny

Čtvrtá třída absolvovala letní soustředění v horském areálu Lesná

S blížícím se koncem letních prázdnin za sebou mají soustředění i litvínovští čtvrťáci. Tým pod vedením trenéra Karliho strávil necelý týden v horském areálu Lesná.
Více >
Žáci 20.08.2019

Devátá třída se o víkendu zúčastní domácího turnaje

Po týdnu se v Litvínově bude znovu konat turnaj mládeže. Tentokrát do akce půjdou v sobotu a neděli černožlutí deváťáci, kteří vyzvou další čtyři týmy.
Více >
Junioři 18.08.2019

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >