,

2. kolo, 06.09.2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
logo HC Slovan Ústečtí Lvi
HC Slovan Ústečtí Lvi HC VERVA Litvínov

Brňák – Štochl, Mareš, Štěpánek, Stuchlý, Vidlička, Chmela – Herák, Janoušek, Harkabus, Tůma, Čermák, Šindelář, Batryn, Bláha, Gottfried, Tipán

Pejsar – Bártek, Kitzberger, Čapek, Žítek, Žižka, Hoffman – Zirtoni, Jouza, Dufek, Pech, Berka, Svoboda, Vacín, Jindra, Bartoš, Kysela, Šalinger, Beran

logo HC Slovan Ústečtí Lvi

HC Slovan Ústečtí Lvi

Jiří Sochor (HC Ústí nad Labem):
Bylo to pro nás celkem nešťastné utkání, protože si myslím, že bylo poměrně vyrovnané, bojovné a ve vysokém tempu. Myslím si, že rozhodla šikovnost hráčů soupeře. Obě mužstva si vypracovali dost šancí a nakonec jsme bohužel naše šance nevyužili.

Radim Skuhrovec (HC Litvínov):
Myslíme si, že bylo z naší strany lehké podcenění , protože Ústí neodehrálo dobrý zápas v Plzni a my jsme to klukům říkali. Samozřejmě se to na ledě poté ukázalo a nás to stálo hodně sil, aby jsme ten zápas vůbec byli schopni vyhrát. Máme tam obrovské problémy, neplníme ty věci které si říkáme, ale zapracujeme na tom. Pro nás jsou teď důležité ty tři body a musíme koukat zase dál.