Zápasy 16. 08. 2012, Redakce

Vítězný vstup do turnaje

Po celodenní cestě autobusem dokázala Verva večer úspěšně vstoupit do turnaje v Dubnici: zásluhou tří branek ve druhé třetině a odpovědi na soupeřovo srovnání porazila "domácí" Duklu Trenčín 5:3.

Rona Cup, 16.08.2012, ZS Dubnica
logo HK Dukla Trenčín
HK Dukla Trenčín HC VERVA Litvínov

Hála - Bombic, Imrich, Bokroš, Biro, Bagin, Bednár, Habšuda, Ďurkech, Nemčík, Baron - Šišovský, Gašparovič, Tybor, Mikula, Lelkeš, Sojčík, Filo, Pardavý, Broska, Rusnák, Jakúbek, Adamec, Kubus, Hlinka, Mravík, Rožník, Homér