Během středečního kola Radegast poprvé ocení také Bojovníky zápasu – hráče z každého týmu, kteří v rámci utkání nasbírají nejvíce bodů Radegast Indexu. Z nich následně vzejde jeden Bojovník kola. Na stadionech budou mít fanoušci domácích týmů možnost vyhrát jedinečný zážitek. Po utkání si jeden z nich v útrobách stadionu připije přímo se svou hvězdou – domácím Bojovníkem zápasu. A k tomu obdrží zásobu piva na celý rok, která mu bude dopravena až domů. V halách se bude navíc pohybovat fotograf, který se zaměří na zachycení bojových výrazů fanoušků. A ty nejbojovnější z nich se objeví přímo na kostkách v arénách.

Možnost výhry mají také fanoušci, kteří si utkání na živo nechají ujít. Pod tímto odkazem mohou už teď soutěžit o vstupenky na následující extraligové zápasy.

Pohledem Bojovníka

V rámci Radegast kola si fanoušci vychutnají jedinečný pohled na hru prostřednictvím speciální kamery zabudované přímo v helmě hráče. A bude se na co těšit. Přilbu totiž bude na sobě mít třinecký obránce Richard Nedomlel, lednový vítěz Radegast Indexu a také obhájce celkového vítězství z minulé sezóny.

„Spolu s Třincem a ELH nabídneme fanouškům nestandardní záběry, které je vtáhnou přímo do hry a uvidí tak tvrdé hity, blokování střel, zajímavé herní situace, dění na střídačce a možná i něco ze zákulisí, kam se běžně divák nedostane,“ říká Ladislav Kolář, National Sponsoring Manager společnosti Plzeňský prazdroj. Sestřih nejlepších momentů z této kamery si budou moci fanoušci vychutnat na sociálních sítích Tipsport Extraligy ledního hokeje. Na nich už teď mají velký úspěch videa nejlepších hitů se speciálními efekty.

Radegast je dlouhodobým partnerem Tipsport Extraligy ledního hokeje a již 10 let přináší jiný pohled na hokej díky statistice Radegast Index. Její vítěz je vyhlašován každý měsíc po dobu základní části soutěže. Ten nejlepší pak odehraje všechny zápasy následujícího měsíce v zelené helmě, symbolu bojovníků. Celkový vítěz Radegast indexu si odnese kamennou helmu, kterou převezme během galavečera Hokejista sezóny.