Permanentní vstupenky

Prodej permanentních vstupenek bude zahájen v pondělí 15. července 2024 od 10:00, na pokladnách pak od 16:00. Permanentní vstupenky bude možné zakoupit na online na webu ticketing.hcverva.cz nebo na klubových pokladnách v níže uvedených časech.

„Zdražení permanentních vstupenek bylo krokem, kterému jsme se bohužel nemohli vyhnout. Po jedné úspěšné sezóně jsme však nechtěli přistoupit ke skokovému zdražování. Nastavení cen jsme pečlivě zvážili a porovnali s ostatními podobnými kluby. V tomto srovnání jsme v některých případech dokonce levnější. V Litvínově si fanoušek permanentkou na sezení zajišťuje nejen vstup na zápasy základní části, ale i určitou exkluzivitu místa, kterých je omezený počet," vysvětluje marketingová manažerka Lucie Mužíková.

„Při zakoupení permanentky na stání fanoušek za jeden zápas zaplatí 146 korun, což je, doufáme, přijatelná cena. Navíc získá ještě vstup na oba domácí přípravné zápasy."

Cena permanentní vstupenky

Cena jednoho zápasu pro permanentkáře

Úspora pro permanenkáře

Stání (pro členy fanklubu RoT) 3 500 Kč 135 Kč 35 %
Stání 3 800 Kč 146 Kč 29 %
Sezení EFECTA 5 700 Kč 219 Kč 23 %
Sezení VERVA 6 900 Kč 265 Kč 21 %

Otevírací doba pokladen od 15. července:

• pondělí 16:00 - 18:00
  • středa 16:00 - 18:00

Platit můžete hotově nebo kartou. Přijímáme také karty Edenred.

Zakoupení permanentek online

Permanentní vstupenky si budou fanoušci moci zakoupit také online na odkazu ZDE. Vyzvednutí karet je nicméně nutné na klubové pokladně po předložení voucheru během výše uvedené otevírací doby.

Předkupní právo pro permanentkáře

Držitelé permanentních vstupenek ze sezóny 2023/2024 budou moci uplatnit předkupní právo na svá místa po dobu prvního měsíce prodeje permanentních vstupenek, a to do 15. srpna 23:59. Nevyužité rezervace budou uvolněny do volného prodeje v klubem předem avizovaný čas.

Výhody permanentní vstupenky

• domácí přípravné zápasy 15.8. a 22.8. zdarma na permanentní vstupenku 2024/2025
  • 10% sleva ve VervaShopu (s výjimkou hokejové výstroje)
  • zařazení do slevového programu
  • plakát týmu HC VERVA Litvínov zdarma
  • rezervace místa na play off

Jednotlivé vstupné

Cenové kategorie

Pro letošní ročník budou jednotliví soupeři rozděleni do dvou cenových kategorií dle atraktivity soupeře.

1. kategorie

Sezení EFECTA 300 Kč 280 Kč
Sezení VERVA 350 Kč 330 Kč

Obchodní podmínky