Mládež 25.01.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Marek Slavík přesvědčil a byl opět povolán do reprezentace

Zhruba před čtrnácti dny byl útočník litvínovského dorostu povolán na přípravný kemp do Hodonína. V rámci srazu odehrála šestnáctka dvě utkání se Slováky a Marek Slavík zřejmě trenéry přesvědčil. Byl nominován na Turnaj 4 zemí, který se odehraje ve Finsku.
Slavík dostal šanci právě v Hodoníně, kde se představil ve druhém zápase proti Slovensku. Už po pěti minutách hry se litvínovský hráč radoval ze vstřeleného gólu. Česká reprezentace nakonec zvítězila vysoko 5:1.
 
Prakticky po ukončení srazu v Hodoníně byla sestavena soupiska na další přípravný kemp a na následný Turnaj 4 zemí, který se odehraje ve finském Mikkeli. Svěřenci Petra Hakene se sejdou 3. února a v průběhu týdne narazí na výběr Ruska, Finska a Švédska. 
Zápasy - Dorost 17.01.2019

DOR: Povedená první třetina! Litvínov porazil Plzeň 3:0

Severočeši narazili na tradiční český klub, plzeňskou Škodu. Oba týmy na sebe narazily v průběhu sezony již několikrát. Na počátku ročníku vyhráli Západočeši 2:0. V dalších utkáních už ale štěstí přálo černožlutým. Nejdříve vyhráli 6:5 po prodloužení, poté v polovině prosince porazili Škodu 5:1.
Více >
Mládež 14.01.2019

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.
Více >
Zápasy - Junioři 12.01.2019

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.
Více >