Mládež 25.01.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Marek Slavík přesvědčil a byl opět povolán do reprezentace

Zhruba před čtrnácti dny byl útočník litvínovského dorostu povolán na přípravný kemp do Hodonína. V rámci srazu odehrála šestnáctka dvě utkání se Slováky a Marek Slavík zřejmě trenéry přesvědčil. Byl nominován na Turnaj 4 zemí, který se odehraje ve Finsku.
Slavík dostal šanci právě v Hodoníně, kde se představil ve druhém zápase proti Slovensku. Už po pěti minutách hry se litvínovský hráč radoval ze vstřeleného gólu. Česká reprezentace nakonec zvítězila vysoko 5:1.
 
Prakticky po ukončení srazu v Hodoníně byla sestavena soupiska na další přípravný kemp a na následný Turnaj 4 zemí, který se odehraje ve finském Mikkeli. Svěřenci Petra Hakene se sejdou 3. února a v průběhu týdne narazí na výběr Ruska, Finska a Švédska. 
Rozhovory - Junioři 19.04.2019

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >