Mládež 27.08.2016
Autor: Martin Stříbrný

Mladší dorost deklasoval v přípravě ústecké Lvy 6:1

Mladší dorostenci se v přípravě utkali s Ústím nad Labem. Chemici nedali na domácím ledě svému soupeři žádnou šanci a zvítězili vysoko 6:1! Nejpilnějším střelcem domácích byl Jan Myšák, který v utkání zaznamenal hattrick!
HC Litvínov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 12. Myšák (Jindra), 15. Myšák, 36. Myšák (Berka), 40. Beran, 48. Kysela (Berka, Stehlík), 51. Jindra (Berka) – 39. Šindelář (Tot)

HC Litvínov: Kmínek (Haspra) – Najman, Baláž, Kitzberger, Háva, Žítek, Kroupa – Berka, Myšák, Jindra -Šarlinger, Kysela, Stehlík – Beran, Limanovský , Kubát – Fišer, Nikl, Miškovič. Trenér: Radim Skuhrovec.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Kolbaba, Šešina, Sitár, Magasanik, Kadlec, Polata – Tůma J., Čermák T., Dohnal -Šindelář, Costa, Janoušek – Bláha, Gašpar, Tot. Trenér: Lukáš Místecký.

Rozhodčí: Martin Klika, Josef Touš.
Mládež před 3 dny

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >